Противозачатъчни и бременност?

  • 887
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички момичета.Аз за първи път пиша в този раздел на форума и искренно се надявам да получа съвет от Вас.Аз имам син на 4год.,но сега вече искаме второ бебче.От три години пия Диане 35 и този месец ги спрях.Съответно ми закаснява вече с 8 дни и имам всякъкви признаци за бременност.Гади ми се,днес в един магазин страшно ме прилоша,имам болки ниско долу,гърдите ми са напрегнати.Но аз на третия ден от закъснението си направих тест,оказа се отрицателен.Още същия ден посетих моя гениколог и той ми каза че на единия яйчник имам водна киста ,която сама щяла да се спука и след това можело да забременея.Според вас тези признаци от кистите ли са и какво ме чака от тук нататък .Благодаря ви много предварително и успех на всички.!

# 1
  • Мнения: 7 718
Направи пак тест от друга марка. По всяка вероятност е бременност.
При кистата няма признаци за бременност.

# 2
berina здравей, аз също като теб приемах контарцептиви в продължение на 4 години. От два месеца не приемам хапчета. На мен също ми закъснява с три дни и аз имам същите симптоми и моят тест излизе отрицателен. Но аз също знам, че кистите нямат симптоми наподобяващи тези на бременност. Моят съвет също е да направиш тест отново, но да бъде с различна марка от първия. От моя лекар знам, че жените приемали контрацептиви имат много добре регулирана овулация и вероятноста да забременият още в първия месец е много голяма. Успех, дано да си бременна.

# 3
  • Мнения: 1 425
Дано да е така както казвате,но аз на третия ден от закъснението/след като си направих теста/ ходих на лекар и той каза че не съм бременна.Може ли да не се е видяло?

# 4
  • Мнения: 7 718
На третия ден със сигурност нищо не се вижда.

# 5
  • Мнения: 7 640
дано не е ПМС, а бременност Grinning

Общи условия

Активация на акаунт