Раждане в частната кл.на Д-р Мазнейкова

  • 9 514
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Здравейте,искам да ви попитам в цената през здравната каса - 1400 лв. всичко ли е включено или трябва да се доплаща нещо и евентуално какво.
Аз поне така разбрах,че е в частната клиника 1800 без здр.каса и 1400 със.
А и има ли значение вида на раждане.Мен ме интересува секцио.Благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 718
Аз като питах за цените миналата седмица ми казаха, че ако съм здравно осигурена и не са ми прекъсвани здравните вноски ЗК поема 400лв от цената - 1600 за нормално раждане и 1800 за секцио. Т.е. ти плащаш 1400 за секцио и 1200 за нормално. Казаха, че в цената е включено всичко - упойка и престой, също така не носиш нищо с теб - дори памперси за бебето.

# 2
Има ли сайт тази клиника?

# 3
  • Мнения: 417
Момичета не ви ли се струват много завишени цените там newsm78
разглеждах форума и никъде не видях такива суми?!

# 4
  • Мнения: 592
Напротив,аз съм започнала да разпитвам тук там за така наречените държавни болници и там горе долу би ми излязло около 1000 лв.Освен това аз толкова платих и преди 2 год.( 1000) и бях в мизерния МД.

# 5
  • Мнения: 3 323
В Св. София е 500 за избор на екип + 100 за ВИП родилно+ 100 За присъствие на бащата + 70 на ден престоя = Май идва не много по малко

# 6
  • Мнения: 417
Питам защото и аз ходя на прегледи там,при д-р Панова та ми предложи да раждам там Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 592
А ако реша да раждам там от кога трябва да почна да ходя там на консултации,т.к.аз съм на ЖК на друго място.И да ви питам колко струват прегледите при Мазнейкова,имам предвид ехограф.Благодаря ви за полезната информация,дадена до тук

# 8
  • София
  • Мнения: 718
Аз ходя там за наблюдение на бременността, но не със Зк. Прегледа на ехограф е 30лв. и си плащаш допълнително изследвания.

# 9
  • Мнения: 417
към Буба-Мисля,че не е задължително да ходиш на консултации там,но е хубаво доктора който ще те израждо да ти проследява бремеността.Аз почнах да ходя там около 4-тия месец.Има много добри отзиви за д-р  Панова Hug

# 10
  • Мнения: 994
а това наистина ли са цени в лева?
защото аз чух за същата сума 1800 без ЗК, но в евро.
аз не бих родила там, не само защото имам не особено добри впечатления от собствениците, а и защото не мисля, че ще са толкова добре подготвени и обучени да реагират в случай на проблем с бебето както биха били в една голяма и вече утвърдена с процедурите и техниката си болница. но всеки избира сам - лукс или сигурност.

# 11
  • София
  • Мнения: 177
Здравейте,и аз се замислям за раждане там.Говорих с д-р Мазнейкова,цената на здр.осиг.лице за раждане секцио е 1400 лв.,която включва всичко ,вкл. и престоя 5 дни.Болницата е съвсем нова,модерна,чиста.Освен това това д-р Мазнейкова се е постарала да събере доста добри лекари около себе си и не мисля че цената е висока в сравнение с останалите болници.Ще се радвам да чуя мнение на майки, родили при нея в този кратък период от стартирането на болницата.А за сайт мисля че нямат.

# 12
  • Мнения: 417
д-р Слънчева-неантолог работи там.

# 13
  • Мнения: 592
към Буба-Мисля,че не е задължително да ходиш на консултации там,но е хубаво доктора който ще те израждо да ти проследява бремеността.Аз почнах да ходя там около 4-тия месец.Има много добри отзиви за д-р  Панова Hug
Аз още се колебая,но ако реша да раждам там,ще ходя при Мазнейкова.Но все още немога да реша,голяма дилема,дали там или Шейново

# 14
  • Мнения: 994
само 1 неантолог не ми вдъхва доверие. трябва да си е стабилна болница с традиции. но казвам пак това си е лично мое мнение - всеки си има различни критерии за това как да му протече раждането.

Общи условия

Активация на акаунт