Чат през форума с Gabbly Chat

  • 1 077
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 001
Ако искате да си чатите (а не да спамите темите), тук може да го направите с другите потребители. Аз съм първи.

# 1
  • Мнения: 1 001
Вече има и други, та да поясня:
1. Кто кликнете на линка, се отваря нов прозорец, а след малко още един, по-малък. В него може да пишете, като е желателно преди това да си смените Name, за да се знае кои сте.
2. Ако желаете да се зарежда винаги по този начин (Форума + Gabbly Chat), добавете линка (http://gabbly.com/http://www.bg-mamma.com/) към своя Favorit, или стартирайте Форума чрез линка.

Надявам се да съм бил ясен, въпреки, че бързам, а най-вече да ви хареса.
Ако ви допада, май ще трябва да "подбутвате" темата.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 10:55 от klisurov

# 2
  • Мнения: 1 001
И още, може да го Dock хоризонтално или вертикално. Намалява ви се прозореца на Форума, но и двата са ви "на разположение".
От мен толкоз, приказките оставям на вас.

PS Надявам се Админ и Модовете да не ми се сърдят, а ако съм ги "раздразнил" винаги могат да изтрият темата.
Идеята съм я взаимствана от други форуми

# 3
  • Мнения: 1 001
И още: ако ползваш един и същ IP address, всеки път, като влезеш чрез Gabbly Chat, ще изписва твоя Nick,  но за Форума, ще трябва да си се логваш по обичайния начин - с Име и Парола.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
...но за Форума, ще трябва да си се логваш по обичайния начин - с Име и Парола.
При мен го иска всеки път, когато отворя форума, нищо че съм дала запомняне "завинаги". Даже и при прехвърляне от подфорум в подфорум се оказва изведнъж, че не съм регистрирана Confused Къде е проблема?

# 5
  • Мнения: 1 001
Докато съм чрез Gabbly Chat не ми работи "Цитат"
ЕлиТ, питай Админ, по принцип не би трябвали. Аз имам програмче, което помни паролите вместо мен и нямам такива ядове. Има случаи и след два дни пак да съм си логнат?!?

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъм, ако си си сложил да те помни винаги, и след една година да влезеш пак ще си логнат?

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
ок, klisurov

Ъм, ако си си сложил да те помни винаги, и след една година да влезеш пак ще си логнат?
- така е, когато съм в "нормалния" форум бг-мамма Confused

# 8
  • Мнения: 4 473
Мдам, не е лоша идеята за този вид чат Peace Често има нужда от такъв Mr. Green

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...но не поддържа Mozilla Firefox. Поради което няма да участвам в забавлението Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 551
...но не поддържа Mozilla Firefox. Поради което няма да участвам в забавлението Simple Smile
Аз съм с Mozilla Firefox  и нямам проблем с чата.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
На мен ми препоръча да сменя с ИЕ. Аз не щях и ме ритна навън Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 551
На мен ми препоръча да сменя с ИЕ. Аз не щях и ме ритна навън Simple Smile
Нямам представа защо при теб се получава така

# 13
  • Мнения: 1 001
Хайе, открихме сезона и днес

# 14
  • Мнения: 819
 Thinking Аз също съм с Mozilla , но нямам никакъв проблем, не ме "изхвърля".

Общи условия

Активация на акаунт