Кристали за коса

  • 6 568
  • 36
  •   1
Отговори
Някой чувал ли е за тях? ползвал ли ги е? Какви са ви впечатленията?

# 1
  • Мнения: 17 407
Обсъждахме ги наскоро. Страхотни са, моята коса е много къдрава, суха, сплита се. Откакто ги ползвам, нямам тези проблеми, много лесно я разресвам. Става дума за  кристалите на Биофарма.

# 2
купих с ги вчера - 30 мл -  5,30, на Биофарма. довечера ще ги пробвам за фирменото парти. според момичетаат от клуб козметика на дир-а, ефекта би трябвало да е лъскава и гладка коса   bigdance2

# 3
Помня 4е ги обсъждахте, но не можах да намеря линка.... Моята фризьорка ми показа някакви с ленено масло- италиански....Ползвали ли сте ги?

# 4
Тези ми ги предлагат по 10 лв за 100 млл

# 5
  • Мнения: 1 517
ползвам ги одавна
косата ми е къдрава и всеки път я изправям със тях като че  по-лесно става номера

# 6
  • Мнения: 3 200
Какво точно представляват кристалите за коса?

# 7
  • Мнения: 1 072
Цитат на: Зарина
Помня 4е ги обсъждахте, но не можах да намеря линка.... Моята фризьорка ми показа някакви с ленено масло- италиански....Ползвали ли сте ги?




Аз ползвам то4но такива и сьм мн. доволна. Лененото масло плЮс другите ефекти и подхранва. а и много приятно мириШе. Пробвай, дано ти харесат.

# 8
  • Мнения: 4 390
Цитат на: iri
Цитат на: Зарина
Помня 4е ги обсъждахте, но не можах да намеря линка.... Моята фризьорка ми показа някакви с ленено масло- италиански....Ползвали ли сте ги?




Аз ползвам то4но такива и сьм мн. доволна. Лененото масло плЮс другите ефекти и подхранва. а и много приятно мириШе. Пробвай, дано ти харесат.


Ползвах някакви италиански, ливав цвят с масло от ленено семе. Не останах никак доволна.
Направиха ми пърхут и косата ми изглеждаше като мръсна. #Crazy
Сега ползвам други и съм доволна.

# 9
Diviana,
Тези, които ползваш сега и казваш, че си доволна от тях, на коя марка са и как варира цената горе-долу?

# 10
# 11
  • Мнения: 1 800
Моята коса не е къдрава, но е гъста, изтощена от кичури, заплита се трудно се разресва, а след баня е ад, не помагат балсами и маски, тези кристали не съм ги ползвала. Дали в моя случай биха могли да ми бъдат полезни?

# 12
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Dimbi
Diviana,
Тези, които ползваш сега и казваш, че си доволна от тях, на коя марка са и как варира цената горе-долу?


Dimbi,
на Eufora са. Това е американска фирма за професионални продукти за коса. Купувам си ги от фризьорски салон.
65 мл - 20 долара (+15% GST&PST)

имат сайт, ако те интересува
https://www.eufora.net

# 13
  • Мнения: 4 390
Цитат на: milenka
Моята коса не е къдрава, но е гъста, изтощена от кичури, заплита се трудно се разресва, а след баня е ад, не помагат балсами и маски, тези кристали не съм ги ползвала. Дали в моя случай биха могли да ми бъдат полезни?


Сигурно ще ти бъдат полезни. Те правят хлъзгава и гладка косата.
Вземи си професионалната маска на Лореал за суха и изтощена коса Intense repair. Прави чудеса. Wink  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 800
Цитат на: diviana
Цитат на: milenka
Моята коса не е къдрава, но е гъста, изтощена от кичури, заплита се трудно се разресва, а след баня е ад, не помагат балсами и маски, тези кристали не съм ги ползвала. Дали в моя случай биха могли да ми бъдат полезни?


Сигурно ще ти бъдат полезни. Те правят хлъзгава и гладка косата.
Вземи си професионалната маска на Лореал за суха и изтощена коса Intense repair. Прави чудеса. Wink  Grinning


Как се ползва, с отмиване ли е и горе-долу колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт