На 6.09 откриват Кауфланд във Варна

  • 2 568
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Преди малко ми казаха тази клюка. Все още не съм виждала плакати с датата на откриването, но източника ми е сигурен. На 6.09 от 12ч е откриването за вип гостите, а на следващия ден е за простосмъртните. От 6-ти до 11-ти са осигурили медицинска помощ и линейка, защото се очаква голям наплив.

# 1
  • Мнения: 1 517
Мисли му, значи, ако не е вярно!!!  Flutter

# 2
  • Мнения: 17 407
И аз знам, че на 6-ти и 7. Не мисля да ходя  в първите дни- не обичам да има много народ когато пазарувам Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 120
Та значи ние на 6-ти ако отидем няма да влезем, така ли ?

# 4
  • Мнения: 1 540
От 6-ти до 11-ти са осигурили медицинска помощ и линейка, защото се очаква голям наплив.

 newsm81

# 5
  • Мнения: 4 406
От 6-ти до 11-ти са осигурили медицинска помощ и линейка, защото се очаква голям наплив.

 newsm81
има нужда, като откриха в Русе магазина, беше и много горещо, линейките хвърчаха с припаднали бабишкери...
всяко чудо е за 3 дни, аз ви съветвам да изчакате офанзивата и да посетите Кауфланд на следващата седмица. аз лично не съм във възторг, повечето неща са на по- високи цени даже от конкурентните вериги магазини, а това , което е на абсурдно ниска цена, е с лошо качество ( конкретно киселото мляко- недозрялои като айран)

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А в Ямбол ще е на 13-ти същия месец. Точно тогава един друг голям маркет "Сара" ще празнуват рожден ден. Съвпадението не е случайно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вярно е и аз чух клюката Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 354
По радиото рекламират, че магазина отваря на 7 в 7.00 часа. Правете си сметка кога ще го посещавате.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 354
Айде отивайте на Кауфланд. Народа излиза с пълни червени торби.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2006, 18:39 от aston

# 10
  • Мнения: 5 622

 Е, къде да ходим? Нали на 7-ми го откриват? Днес е 6-ти!  Rolling Eyes

Аз няма да се блъскам за да пазарувам в магазин. когато мине еуфорията тогава Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 315
Ха, че отвори ли. Аз останах с впечатление, че чак от утре ще обслужват народа Crazy
И какво викаш пазарят и не се обаждат хората. Mr. Green

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Чудо голямо - Кауфланд отварял!  Laughing

Днес една жена на спирката разглеждаше тяхната брошура, всъщност, беше цял вестник.

Ние вече го заредихме с наша стока, те едни претенции, едни чудеса....

От интерес може и да го посетим някой ден, но определено откакто ходих на откриването на Метро (преди май 6 год) , такива "събития" вече избягвам.  Sick

# 13
  • Мнения: 332
И къде се намира Кауфланд че съм изостанала малко с инфото?

# 14
  • Мнения: 338
На булевард Република кв.Възраждане -Бившия РУМ.

Общи условия

Активация на акаунт