Шейново - позволяват ли да си със собствени дрехи?

  • 570
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 829
Момичета, който сте раждали в Шейново, може ли да си нося нощница от вкъщи или е задължително да ползвам от техните?
И имат ли някакви специфични изисквания?

# 1
  • Мнения: 554
Задължително се ползват нощниците на болницата и  не дават да си с друго!
Иначе единствено искат задължителните неща..... памперси , мокри кърпи за бебо .... за теб хавлия , сапун и тоалетни принадл.

# 2
  • Мнения: 8 505
Не дават да си носиш.Аз си бях приготвила нощница и мъжка пижама,но ме отрязаха.

# 3
  • Мнения: 815
със собствени нощници могат да са само момичетата, които лежат за задържане, което не го пожелавам на нито една мама

за родилките- задължително нощници от болницата

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Задължително с техни нощници, които никога не стигат, особено за преобличане и е някакъв ад...  Sick

# 5
  • Мнения: 700
При приемането ми дадоха тяхна нощница. После останах с такава до изписването от реанимация (сменят се разбира се, не е една и съща!). После бях във ВИП стая и си бях с моя. Сестрата ми оставяше тяхна и даже ми предложи първите дни да не си цапам моите, че кръвта се пере трудно. Използвах тяхните и после мои.
Иначе искат памперси и кърпички.
Носи си тоалетни принадлежности и ЧАША! Тази чаша няма да я забравя. На сутринта в реанимацията даваха чай, но само на тези, които си носят чаши!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Не може с твоя нощница, дори и във ВИП-а.

При приемането дават един вид.
След раждането дават друг вид.
За ВИП дават 3ти вид.
Видовете се различават по десени - явно за да си познават пациентките по коридорите.
За задържащите дават различен, 4ти вид.

Най интересното е, че тези за ВИПа са първо много инфантилни (слончета някакви) и второ - със страшно плитко деколте - не можеш и половин гърда да изкараш за кърмене, та трябваше да я надигам нагоре цялата и да кърмя "под" нея.

# 7
  • Мнения: 1 427
Не разрешават-моите ги върнаха.Сменят ти я, когато им кажеш.Аз поне 4 смених!

# 8
  • Мнения: 3 760
Не ми разрешиха.
Иначе сменяха щом ги помолиш.

# 9
  • софия
  • Мнения: 495
Не ми разрешиха.
Иначе сменяха щом ги помолиш.
Но можеш да си вземеш някакъв халат за отгоре,ако искаш.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 901
Можеш жилетка, чорапи да носиш, не правят проблем. И гащи можеш да носиш (пак твои  Joy), ама не по време на визитацията сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт