Въпрос за клавиатурата

  • 2 403
  • 11
  •   1
Отговори
Понякога отказва да работи ,но след като рестартирам компютъра се оправя.И забелязвам ,че това се случва винаги когато 10 хищни пръстчета се впуснат като обезумели из клавишите. Та дали не се заключва по някакъв начин или просто блокира изумена Laughing

# 1
  • Мнения: 1 492
Погледни кабела да не е излязъл. Извади го и пак го сложи, би трябвало да се оправи.

# 2
  • Мнения: 1 462
Едва ли е от кабела.  Нещо от софтуера е сигурно.  Чакай да позная - стар компютър със забавени реакции и се задавя със скоростта на десетте пръстчета?

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Едва ли е от кабела.  Нещо от софтуера е сигурно.  Чакай да позная - стар компютър със забавени реакции и се задавя със скоростта на десетте пръстчета?

хаххахахахахахахахаха мн готино  казано.
А може нещо самата клавиатура да сдава багажа вече примерно, ма чак пък цялата да блокира, въпреки, че мен така ми блокираше мишката на работа преди (без 10 малки пръстчета за помощници), от както я смених нямах повече проблеми...Wink

# 4
много сте готини ,ама грешна диагноза сте дали Mr. Green.И компа и клавша са чисто нови-на 1 месец ,но явно нещо не сме случили на стока.Благодаря за отговорите!  Grinning!

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
ми да ти кажа и моята мишка не беше мн стара...просто може да си е принципно нещо дефекти да дава....или наистина кабелите да не са в ред...но тогава рестарта не би трябвало да помага....в смисъл може нещо да прекъсва дори вътре в самия кабел не по връзките баш....ако не забравя ще зема да питам мъжо кат си доде ...

# 6
  • Мнения: 275
Клавиатурата да не е безжична? Много са бъгави някои ....  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 098
В4ера бързите ръ4и4ки на дъЩеря ми нападнали компютъра Mr. Green ,та се наложи и аз да сменя клавиатурата днес.Не поддаде на никаква обработка,блокирала беше половината.Сега съм й я дала да я бие  Laughing

# 8
  • Мнения: 275
И дъщеря ми има една стара клавиатура за игра, но тази на мама и тати е много по-интересна  Whistling

# 9
  • Мнения: 990
Клавиатурата да не е безжична? Много са бъгави някои ....  Naughty
това щях да питам и аз! вече две такива сменихме !

# 10
  • Мнения: 686
Според мен блокира, а щом се оправя с рестарт и работи, значи е добре и не е за смяна.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:39 от sunlight

# 11
  • Мнения: 3 211
Никога не ми се случвало да ми блокира клавиатура. Един път я бях заляла с кока-кола и сдаде багажа, като изсъхна пак проработи, ама много лепнеше  Joy
Според кабела не ти прави хубаво контакт, може малките пръстчета много да я дърпат и да излиза от порт-а

Общи условия

Активация на акаунт