Малко политика

  • 2 896
  • 84
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 105
Значи, днес разбрах, че Нели Топалова е кандидат за вицепрезидент с кандидат за президент ген. Любен Петров. Виждайки я в студиото на "Тази сутрин" изпаднах в потрес, колкото и силно да звучи това, така си беше, защото за мен тя и бъкел не разбира от политика. Започна да говори жената и напълно оправда очакванията ми. Еми изложи се, факт! Като основен приоритет на двойката ще бъде запазването на АЕЦ "Козлодуй", Бареков я засече с въпроса "За кои блокове става дума" и тя каза "Ами, не знам". Извинете ама и първокласниците, мисля, ако са гледали поне една емисия новини знаят, че става дума за трети и четвърти блок.
След това каза, че ще се борят за смяна на статуквото  (Tired, те единственит ще го правят). Нейните приоритети ще са насочени в социалната политика, която Първанов използвал доста популистки по време на своята кампания преди години и сега.

* популистки - доста нашумяла в политиката дума. Според статистиката почти не съществува политик, който да не я използва по 3 пъти на ден. шегувам се

п.с. Извинете за политическата тема, но не можах да се стърпя. И да допълня, че нямам нищо против нея като личност и актриса, просто ми е странно как изведнъж се хвърли в политиката.

# 1
  • Мнения: 27 524
Е, Юлиана Дончева или Стефан Данаилов сигурно повече са разбирали  Rolling Eyes

Или  hahaha Азис, който се спрягаше за депутат.

Смешки да искаш в България (за съжаление не е смешно).

# 2
  • Мнения: 520
И аз я гледах и се чудех. Горката , не беше успяла да си научи текста ooooh!А пък и тоз Бареков какъв е лош, да и задава такива сложни въпроси Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Лош Бареков такъв. Все пак добре, че не беше при Коритаров, защото той е безпощаден!

# 4
  • Мнения: 15 619
Гледах я и аз.  newsm78 Да се смееш ли, да плачеш ли?

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Изложи се да!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Общо взето може да се каже, че си направи лоша реклама. Наистина можеше да се постаре да научи някои неща!

# 7
  • Мнения: 520
Лош Бареков такъв. Все пак добре, че не беше при Коритаров, защото той е безпощаден!
Хахаха smile3521, споко и  той ще се върне от вакация...

# 8
  • Мнения: 4 978
Според мен се представи зле и като актриса, което все пак е професията й.
Не си беше научила урока, говореше точно "популистки", с клишета и без нищо конкретно.
Дори становището по даден въпрос да не е в твоя ресор , не може да не знаеш нищо за него.
Може да се каже, че сложи точка на кампанията на ген. Петров.

# 9
  • Мнения: 238
Жалко, че не съм я гледала.

Иначе картинката май си я представих - мила родна... Ама Блонди е права, че не е само в Нели Топалова проблема.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да...добре се посмяхме сутринта с нея.
Не мога да повярвам, че се взимат на сериозно тия хора.
Какво е за тях президентската институция? Нещо като "вишу-то обрАзование"...взимаш го там какво да е...пък може и да ти потрябва някой ден.

"Хората" ходели да се бият в Ирак по финансови причини...МАЙЧИЦЕЕЕЕЕЕ ooooh!

Дано да не се обърка някой да гласува за тази двойка...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Да...добре се посмяхме сутринта с нея.
Не мога да повярвам, че се взимат на сериозно тия хора.
Какво е за тях президентската институция? Нещо като "вишу-то обрАзование"...взимаш го там какво да е...пък може и да ти потрябва някой ден.

"Хората" ходели да се бият в Ирак по финансови причини...МАЙЧИЦЕЕЕЕЕЕ ooooh!

Дано да не се обърка някой да гласува за тази двойка...

Според мен няма такава опасност, освен близки роднини и приятели...

# 12
  • Мнения: 326
Еххххх, Нели Топалова... Пообъркала се е женицата. Т`ва трябва да е от дублиране на все известни личности crazyeyes: Да й простим, не знае какво прави, горката...

# 13
  • Мнения: 7 474
Сега гледах откъс в новините  Shocked Ама то за актрисата иди реч, горката наистина се изложи Tired  Защо не си снима рекламите и филмчета жената newsm78, къде се набутва  newsm78

# 14
  • Мнения: 412
Дано не се приеме за пропаганда, но жената, която е кандидат за вице на Беронов е много приятна (пропуснала съм зрелището сутринта, но добивам представа  Laughing) - Юлиана...забравих фамилията (бе не съм, но да не стигнат до нас пиарите им  Wink) - предполагам, че всички жени в дсб ходят на едни и същи тренинги за поведение пред медиите, защото и като облекло, и като поведение, излъчване, прическа дори и леко гърленият секси глас, придихания някакви, лек флирт с очи и т.н. (предполагам, че такъв е бил инструктажът) ми напомняше на бившата кметица на Русе...и на някои други.
Но го казвам с най-добро чувство - изкефих се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт