Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 525
  • 748
  •   1
Отговори
Кажете ми добър гинеколог в Стара Загора които да ми следи бременността!Да е добър специалист и с добро оборудване и добро отношение!Има ли такъв изобщо в нашият град???

# 1
д-р Главчев проследи моята бременност и съм много доволна. Не съм чувала до сега лоши отзиви за него. Знам, че го търсят и от др. градове. Кабинета му е в Търговски център Сити.

# 2
  • Мнения: 67
Аз ходих при Иван Тодоров и съм много доволна като преди да се спра на него разпитвах доста Не само мое мнение е че той е един от най -добрите дагностици в града Видеозона му е супер нов и модерен ако искаш телефон пиши В никакъв случай не ходи при Цонева и Лазаров За Бузалов отзивите също са много добри но нямам лични впечатления Късмет и леко раждане

# 3
  • Мнения: 409
Здравей.Може би си забравила коя съм.
д-р Главчев проследи моята бременност и съм много доволна. Не съм чувала до сега лоши отзиви за него. Знам, че го търсят и от др. градове. Кабинета му е в Търговски център Сити.
Не съм съгласна с  marti_80 Не съм чула нищо добро за него а пък и аз лично не сям доволна.
Доколкото разбрах (защото и аз се интересувам от това) най-добри в Ст. Загора са д-р Христов(той е шеф на гинекологията) и д-р Тодоров , но и двамата не работят с ЗК.
 sexy007  Имам личен въпрос към теб Искам някой да се занимава с дъщеря ми можеш ли да ми помогнеш.
 

# 4
 Някой да знае нещо за д-р Дянкова. Има ли доволни/недоволни от нея. В момента тя ме лекува, но понеже нещата са сериозни ми се иска да чуя някакви отзиви.

# 5
  • Мнения: 15 187
Д-р Дянкова следи моята бременност. Много внимателна беше, много точно изчисляваше големината, положението на бебетата. Аз съм доволна от нея. Другите които ми помагаха през рисковата ми бременност са д-р Д.Енчева /Ависта/ и д-р Даков.

# 6
  • Мнения: 701
какво ще кажете за д-р М.Тодорова?

# 7
  • Мнения: 57
titini, въпросът ти е от няколко дена и сигурно вече имаш отзиви, но да си кажа и аз мнението. Преди няколко години още ходих при М. Тодорова, защото много ми я похвалиха, но останах разочарована. Предимно като внимание, а и все ми изписваше от най-скъпите лекарства като това определено не е гаранция, ако не си улучил лекарството. Така че аз нямам добри впечатления.
Много зависи за какво ти трябва специалит. Аз съм много доволна от Иван Тодоров, който следи бременността ми в  момента. А за Бузалов казват, 4е е един от най-добрите като хирург и диагностициране при такива слуаи.

# 8
  • Мнения: 1 186
От началото на бременноста си до 5 месец някъде,ходех при Д-р Салджийска...тя ми беше гинеколог още от преди да забремения...но останах доста разочарована в 5 месец защото спря да ми обръща нужното внимание като на бременна,нищо не ми обясняваше за бебето и ме притупваше за 5-10 мин.След това се преместих при Цонева и тя ме следеше до 9 месец а и си родих при нея с уговорка....Останах доста доволна от нея и нямам забележки  Peace

# 9
По добри от д-Саркисян и д-р Цонева не познавам !

# 10
  • Мнения: 1 186
По добри от д-Саркисян и д-р Цонева не познавам !
За дядото(извинявам се за думата,ама нали е дъртичък) Peace-та за него незнам,ама за Цонева съм съгласна Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Тц, тц, тц... Мине се, не мине, един месец и айде хвалебствия за Цонева. Чак пък толкоз...

Всеки си има критерий за добър гинеколог. Този, който за мен е добър, на теб може да не ти допадне. Общо взето известните имена в града са споменати.
Гледам липсват д-р Кирчева, д-р Енчева, д-р Гидикова - и за трите съм чивала само добри впечатления от приятелки. Лични наблюдения нямам, защото ходя при Христов.

За дядото(извинявам се за думата,ама нали е дъртичък) :....

Ще спестя това, което ми е на езика, само ще кажа, че един ден всички ще остареем. Няма да си вечно на 20.

# 12
  • Мнения: 1 186
Лалка първо искам да те усведомя че от 2 години вече не съм на 20 и като стана на възраста на Саркисян естественно че ще ми вИкат бабичка-или май според теб ще съм леличка, или май какичка newsm78 Mr. Green..........Не мислиш ли че начина по -който се изказвам си е лично мое право Peace
А за Цонева, какво да ти кажа..... много съм доволна от нея и доста отговорно се отнесе към мен и моето положение на бременна, че и на родилка когата започнах да раждам-не се отдели от мен.... Peace през цялото време тя ми водеше раждането и една акушерка-никой друг не ме пипна с пръст(така исках аз) Peace ....след като родих отношението и си остана същото към мен(казвам ти го в случай че си мислиш че се е държала така защото ще си платя за раждането)-ДА,ама НЕ Naughty Crossing Arms
 без провокации моля те- Peaceвсеки си има мнение по въпроса за добрите лекари,и явно моето и твоено не си съвпадат.... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 498
Аз съм за д-р Кадирева, но както е казала Лалка :


Всеки си има критерий за добър гинеколог. Този, който за мен е добър, на теб може да не ти допадне.

А относно Цонева не мога да се произнеса положително Naughty, вярно, че е прехвалена, но вече не я допускат до АГ-то (остана и само частното кабинетче)..... на доста мои познати им изигра номер през последните 3 мес. като им обещава, че ще им води раждането и когато  настъпва момента или не си вдигала тел. или казвала, че не е в града и все пращала Саркисян-сами си правете изводите....няма доблестта да им каже, че не я пущат в АГ-то....то бива лакомия за пари, ама чак толкова Close....

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
А относно Цонева не мога да се произнеса положително Naughty, вярно, че е прехвалена, но вече не я допускат до АГ-то (остана и само частното кабинетче)..... на доста мои познати им изигра номер през последните 3 мес. като им обещава, че ще им води раждането и когато  настъпва момента или не си вдигала тел. или казвала, че не е в града и все пращала Саркисян-сами си правете изводите....няма доблестта да им каже, че не я пущат в АГ-то....то бива лакомия за пари, ама чак толкова Close....
Това не го чувам само от едно място...просто почти всички мои познати ми казват така.
Аз съм за д-р Енчева...тя ми води и раждането Flutter

Общи условия

Активация на акаунт