кой хляб е полезен

  • 1 854
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 082
момичета какъв хляб консумирате?бихте ли ми разяснили кой е полезен и кой не ?за белия ми е ясно,но как стоят нещата с ''добруджа''например.аз почти не ям хляб,но искам да купувам за домашните хляб,който е полезен.въпреки,че не мога да накарам моят мъж да яде черен хляб например в никакъв случай-той предпочита заводски бял... Thinking

# 1
  • Мнения: 27 524
Пълнозърнестият  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Подкрепям!   
От другия, колкото по-черен, толкова по-полезен. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 27 524
Подкрепям!   
От другия, колкото по-черен, толкова по-полезен. Simple Smile

Да, само дето понякога слагат какао  Confused

# 4
  • Мнения: 2 082
а кой е пълнозърнест например.той черен ли е или бял.извинете ме за тъпите въпроси,но нищо не разбирам от хляб.както казах не го ям много и до сега съм купувала само бял заводски   Embarassed

# 5
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Виж тази тема може да ти е полезна информацията от там

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119744.0

# 6
  • Мнения: 1 655
а кой е пълнозърнест например.той черен ли е или бял.извинете ме за тъпите въпроси,но нищо не разбирам от хляб.както казах не го ям много и до сега съм купувала само бял заводски   Embarassed
Пълнозърнестия хляб има кафеникав цвят, такъв цвят имат още ръжения, типовия... Обикновено тези хлябове са с фабрична опаковка, на която пише какъв е. Хляб 'Бонус' също е полезен, има няколко вида от него.

# 7
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз съм чела много положителни отзиви за ръжения хляб и напоследък само такъв купуваме.
Научиха се всички в къщи да ядат само "черен " хляб Wink
А иначе има един хляб Слънце-Луна. В определени магазини за здравословни храни го има. Страхотен е  и пише на него, че е без подобрители и е здравословен Peace

# 8
  • Мнения: 2 082
благодаря момичета-започнаха да ми се изясняват нещата  Hug

# 9
  • Мнения: 152
Пълнозърнест Peace Peace Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 911
Зависи - има заболявания при които трябва да се консумира бял хляб, при други ръжен и т.н.
 
Пълнозърнест Peace

# 11
  • Мнения: 5 475

Абсолютно вярно!  Peace

# 12
  • Мнения: 22 867
А хлебчетата без брашно на Бонус - 6 зърна, със зеленчуци и т.н..........Кажете си мнението за тях.

# 13
  • Мнения: 27 524
А хлебчетата без брашно на Бонус - 6 зърна, със зеленчуци и т.н..........Кажете си мнението за тях.

Подкрепям Денис  Peace

Моя позната така започна да яде само Бонус и си докара здравословни проблеми, при които се оказа, че трябва да яде бял хляб, в Бонуса нещо липсвало. Той е малко по-особен хляб и не бива да се стои дълго време само на него.

# 14
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
А хлебчетата без брашно на Бонус - 6 зърна, със зеленчуци и т.н..........Кажете си мнението за тях.

Ако се загледащ във филийката ще забележиш как по края е по тъмна на цват отколкото в средата, е това е от боята която слагат.

Общи условия

Активация на акаунт