Отговори
  • Мнения: 5 370
Предлагам в тази тема да си обменяме инфо къде, какво и за колко сме си купили/видяли. Кои магазини вече са пуснали новите есенни колекции и какви нови тенденции има.
Апропо, някой знае ли кога дефакто са първите намаления? тоест, кога започват малко по малко да смъкват цените?
Днес си заплюх чифт дънки и една готина блузка цвят бордо в КАЛИОПЕ.
В Бенетон също ми харесаха някои пуловери, но, пусто, мнооого набързо профучах през МОЛ-а одеве. Confused

# 1
  • Мнения: 324
Айде бе, суетни мамчета, няма ли някой да сподели по темата. Аз давам тон за песен с едни ботушки от Mexx, обаче нямам снимка  Embarassed, а пък и незнам дали се брои при условие, че си ги закупих лятото като ги направиха на 50% и дефакто са от миналия сезон, ама
така си бях паднала по тях, че  hahahaпосред бесните жеги отидох ги взех

# 2
  • Мнения: 1 540
Айде бе, суетни мамчета, няма ли някой да сподели по темата. Аз давам тон за песен с едни ботушки от Mexx, обаче нямам снимка  Embarassed, а пък и незнам дали се брои при условие, че си ги закупих лятото като ги направиха на 50% и дефакто са от миналия сезон, ама
така си бях паднала по тях, че  hahahaпосред бесните жеги отидох ги взех

Брои се, брои се, честито  Simple Smile

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ами аз освен едни тъмно кафяви (слято или отделно се пише newsm78) джинси , с друго не мога да се похваля. Много съм доволна, защото като се замислих джинси не съм носила от ученичските си години. Сега започвам издирване на обувки.

# 4
  • Мнения: 1 540
И аз почвам да търся някакви боти, че днес застудя...  Confused
Дали ще има още плаж...?  Rolling Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Блазя ти! Аз обожавам джинсовите панталонки, особено впитите по тялото - супер секси са. Но в момента с корема напред, само в чували се побирам Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз си купих нови кафяви обувки на мнооого висок ток от Max & co (нищо не може да оправи така настроението ми като новите обувки) и съм си харесала един пуловер в ESPRIT - кафяв, без ръкави. С тези обувки сега ще трябва да сменям целия си гардероб. Grinning Grinning (за най-голям ужас на съпругът ми).

# 7
# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз вече се пообзаведох есенно, най-вече благодарение на мъжа ми, който ме възрадва с чудни чужбински подаръци. А аз много обичам чужбински подаръци.  Mr. Green
Купих си и зимни боти (кежуъл, както се казва), черни велурени, "Kefas". Едно много сладко връхно нещо за разходка в парка, но не знам като яке ли се води, какво е.  Laughing
Дънки "Levis" стреч, няколко потника от разпродажби и жилетка "Miss Sixty".

# 9
  • Мнения: 5 228
Аз за сега имам само едни черни велурени ботуши, от няколко години исках да си купя точно такива и така и не намирах. Харесела съм си разни неща, но нямам време да ходя да пазарувам. Този уикенд се надявам да успея.

# 10
  • Мнения: 3 331
Моите есенни покупки започнаха с покупката на чехли Joy
Сериозно - вчера си купих чехли, които са перфектни за есента. Не съм сигурна много, много дали са модерни, но модата слабо ме интересува. По-важното е, че са невероятно удобни/твърде важно предвид преходите с количката/, страхотно сини и стоят идеално с дънки. Е, нека не пренебрегваме и 50-те % намаление Mr. Green

Ето и снимка всъщност:

# 11
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Моите есенни покупки започнаха с покупката на чехли Joy
Сериозно - вчера си купих чехли, които са перфектни за есента. Не съм сигурна много, много дали са модерни, но модата слабо ме интересува. По-важното е, че са невероятно удобни/твърде важно предвид преходите с количката/, страхотно сини и стоят идеално с дънки. Е, нека не пренебрегваме и 50-те % намаление Mr. Green

Ето и снимка всъщност:



Чехлите са страхотни - много ми харесват. Четито!!!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз си купих мин.седмица един мръсно бял панталон тип дънки от Бианка (от намалението). Дори си мисля, днес да мина пак от там, може да забърша още някой панталон.
И една блузка на ESPRIT.

# 13
  • Мнения: 3 360
Моите есенни покупки започнаха с покупката на чехли Joy
Сериозно - вчера си купих чехли, които са перфектни за есента. Не съм сигурна много, много дали са модерни, но модата слабо ме интересува. По-важното е, че са невероятно удобни/твърде важно предвид преходите с количката/, страхотно сини и стоят идеално с дънки. Е, нека не пренебрегваме и 50-те % намаление Mr. Green

Ето и снимка всъщност:



Поздравления-да знаеш срахотни са!Аз си купих с такава платформа началото на лятото  и не съм ги събула 3 месеца вече!Страшно удобни! Peace

# 14
  • Мнения: 324
Аз вече се пообзаведох есенно, най-вече благодарение на мъжа ми, който ме възрадва с чудни чужбински подаръци. А аз много обичам чужбински подаръци.  Mr. Green
Купих си и зимни боти (кежуъл, както се казва), черни велурени, "Kefas". Едно много сладко връхно нещо за разходка в парка, но не знам като яке ли се води, какво е.  Laughing
Дънки "Levis" стреч, няколко потника от разпродажби и жилетка "Miss Sixty".


Eeee, Василиса, противна си направо, това твоето си е за завиждане, ама преди да почнем искаме снимки  Joy
И аз обичах чужбинските подаръци до миналия път преди месец, когато моето бейби ми донесе два панталона на Tally Weil /така ли се пишеше??/ с поне два номера по-малки  Sick Явно си живее с представата за мен от студентските ми години  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт