подстрижка?

  • 2 896
  • 10
  •   1
Отговори
кажете ми каква пострижка би стояла добре на по-редичка коса - кафява. може д не е последен писък на модата, ама да стои добре.

ако някой даде и сайт с прически ще е много добре  Grinning

# 1
Не си споменала  колко дълга е косата ти в момента, така че трудно някой може да ти препоръча как да се подстрижеш...
Моята  коса е с тънък косъм и доста рядка, та от собствен опит мога да препоръчам да подстрижка на степени, които се преливат плавно - това придава повече обем на прическата като цяло. При мен най-удачна е дължината до раменете или малко под тях, по-дълга вече започва да изглежда доста проскубана, понеже е тънка. Косата ми е чуплива.
Такава прическа за мен е най-лесната за поддръжка - не изисква оформяне със сешоар, нито пък стилизиращи продукти. (За мен това е голямо предимство, понеже и ми се омазнява бързо.)  Само я оправям с пръсти, докато е още леко влажна и мога и да я среша чак на другия ден   Grinning
Не са за подценяване и шампоаните и балсамите за обем - лично аз съм доволна за себе си от лилавия Елсев.
Защо не се консултираш и с фризьор? Като ти видят косата на място, по-лесно ще ти препоръчат прическа. Аз точно така се навих да се подстрижа на степени - преди това си мислех, че така ще изглежда още по-тънка, но останах приятно изненадана  Simple Smile

Дано да съм ти била полезна

# 2
ами наистина съм пропуснала за дължината - до средата на кръста ми е, но ще се махнат сякак едно 2см да се освежи. А за фризиорите не ходя при някой определен и ме е страх да не ме офъкат така че после да си ходя цяла есен с шапка, защото и такива случки съм имала. Ще пробвам пък да видим. За обем сега се къпя с Фитовал, защото на всичко отгоре ми пада и косата като за световно, та той ми придава достатъчно обем.

Малко оффтопик: някой знае ли дали е възможно със студено къдрене да се получат по-големи къдрици, а не като на кокер шпаниол Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 416
Къса...  Peace

# 4
  • Мнения: 351
 И аз гласувам за по-къс вариант и етажирана /задължително/. Може да пробваш да прибавиш и малко по-светли кичури.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 472


http://imdb.com/gallery/ss/0410297/0237r.jpg

а какво мислите за тази подстрижка? За тънка и чуплива коса?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271


http://imdb.com/gallery/ss/0410297/0237r.jpg

а какво мислите за тази подстрижка? За тънка и чуплива коса?

Според мен би стояла по-добре ако отгоре има малко повечко обем Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 748
Според мен е добре да си направиш по-светли кичури, поне при мен създават обем!

# 8
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386


http://imdb.com/gallery/ss/0410297/0237r.jpg

а какво мислите за тази подстрижка? За тънка и чуплива коса?

Според мен тази прическа подхожда по-ското на по-плътна и гладка, права коса, а не на тънка коса. Чупливата и тънка коса стои наистина най-добре на етажи и най-много средна дължина.

# 9
  • Мнения: 7 474
По принцип на етажи и начупена, за да изглежда по-обемна би бил моят избор, а ето ти някои предложения  Peace


# 10
ами наистина май-това ще избера - етажи
от снимките най ми допаднаха 3 и 5, защото доста често ходя с вързана коса и ако е много къса ще я пипам непрекъснато и става ужасна.  Twisted Evil

благодаря за съветите

Общи условия

Активация на акаунт