Правят ли ви номера колегите?

  • 1 291
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Провокирана от темата за завистливите приятелки, искам да ви питам въртят ли ви номера колегите-от завист, от злоба или просто ей така, за да изпъкват те? newsm78

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 564
При нас няма такава практика, много сме навързани и ако не можеш да разчиташ на колегите, просто не оцеляваш на това работно място.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Не! Ама аз съм си сама колежка Joy Другите в офиса са в друга сфера и освен да пием кафе, нямаме допирни точки от към работа.
 В старата работа бяхме супер - няколко колежки, разбирахме се чудесно и се покривахме ако се наложи.
 Аз лично трудно бих оцеляла в среда където има интриги и се въртят постоянно някакви номера. Рядко не се разбирам с хората и такова подло отношение би ме наранило.
 Обаче при сестра ми какво е чудо...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Не ми се е случвало досега.

# 4
  • Мнения: 181
Не, много са готини  Kissing Heart

# 5
  • София
  • Мнения: 2 901
Малеййй, смеят ли!

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не смеят! Уволнявам без да се замисля.

# 7
  • Мнения: 2 495
Правят и още как CloseНо общо взето не ме засягат мене. Mr. GreenВсеки сам да се оправя

# 8
  • Мнения: 3 216
Правят я.все гледат да се скататят и ако може някой друг да порабити вместо тях най-ще им е добре. НО аз мисля,че почти навсякьде има " черни овце " в колектива и някак си ги приемам за даденост.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 19:56 от kremena

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Имаме един брой колежка-ужас някакъв.
Останалите са ОК.

# 10
  • Мнения: 235
УФФФФ не се трае , ама няма да се впускам в подробности , че не ми се иска да си припомням всичко с което ме дразни

# 11
  • Мнения: 491
Аз разбрах въпроса по-скоро като весели номера, шеги някакви, закачки. Ако затова питаш - при нас ги има. Последния номер, който ми направиха - през отпуската ми се обадиха веднага да се връщам на работа, някакви проблеми станали, шефа бил бесен и т.н.
Ако питаш за подмолни номера - интриги, злепоствяне, кодошене - няма такива при нас

# 12
  • Мнения: 491
Абе ти си написала за какви номера питаш, ама на който му е изпушила главата .... sorry  Embarassed

# 13
  • Мнения: 793
Не правят, просто ако някой сгреши е обща грешката, такава ни е работата, не сме безгрешни  Hug Обичам ги тез хора значи  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 530
аз реших да се избъзикам добронамерено с колегата ми и му писах анонимен смс от м-тел: "Честито ще ставаш баща". А той милия обиколи после целия институт да пита кой му го е пратил.

Общи условия

Активация на акаунт