кой да го гледа докато е болно?

  • 432
  • 3
  •   1
Отговори
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Моля да ми помогнете. Бебката е вече на 8 месеца и от юни ходи на ясла. Разболя се и няма кой да я гледа. Аз не мога да излеза в отпуск или болничен, съпругат ми също. Нямаме роднини на който да разчитаме на помощ. В такива случай как процедирате? Дали агенцийте за детегледачки предлагат тази услуга - жена която да си избера и да я ползвам само при нужда или да ангажирам някоя квалифицирана жена която да живее близо до нас и при нужда да я ползвам. Имате ли опит и как действате вие в тези случаи. моля за идей.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 421
 Боже не знаех, че ги приемат на ясла от тази възраст(на 6 месеца ли я дадохте?).
За съжаление не знам агенциите дали предлагат такива неща.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Случвало се е, но Радо беше по-голям. За няколко дни минаваме на половин ден и се сменяме през деня с таткото. Оставяли сме го и на приятели за по няколко часа, когато е нямало друг начин. Не съм ползвала услуги на агенциИ Peace

# 3
  • Мнения: 294
Принципно до колкото знам агенциите предлагат такава услуга - почасово гледане на деца, но е скъпичка - от 2 до 4 лв. на час. Трябва да се обадиш по телефона да питаш в агенциите. В бг-мамма има координати на такива агенции. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт