Как се премахват подкожни пъпки

  • 2 460
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 663
Здравейте дами,

Кожата ми е смесена,по челото,носа и брадичката имам разширени пори а кожата на бузите и около очите ми е суха и дехидратирана.Преди няколко години си направих химичен пилинг с гликолова киселина-10 процедури.Мажех се и с  Ретин-А по съвет на дерматолога докато правех процедурите.Обещаха ми чисто лице,без петънца,разширени пори и пъпчици.За съжаление нямаше никакъв положителен ефект върху лицето ми а само отрицателни последици.От тогава започнаха да ми излизат ситни подкожни пъпчици по бузите,излизат нови до старите и сега са толкова много.... Cryбузите ми са обсипани и изглеждат грапави като шкурка.Процедури при козметик не ми помагат а и не трябва да правя защото имам доста спукани капиляри.Мажа се с Далацин-Т от две седмици.Забелязвам,че разширените пори са ми по-чисти,но подкожните пъпки изобщо не се повлияват.
Как да се оттърва от тях?
Моля ви,посъветвайте ме с какво да се мажа или да пия нещо?

# 1
  • Мнения: 8 505
Най-добре е да те види свестен дерматолог.Щом ти е проблемна кожата,най-много още някоя беля да ти докараме от такова дистанционно съветване.

# 2
  • Мнения: 663
Права си,но много трудно в нашия град бих намерила свестен дерматолог.
Аз уважавам много мненията на дамите във този форум и от тук съм научила доста полезна информация,която ми помага много.
Надявам се, ако някоя от вас е имала подобен проблем или знае нещо да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт