Малка прахосмукачка

  • 2 695
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Имаме голяма прахосмукачка с воден филтър, но ме мързи да я вадя за малко разсипана захар или за 10 трохи по пода, затова си търся някаква малка за бързо почистване.
Можете ли да ми препоръчате? Някой купувал ли си е от ТВ шоп-овете? От доста време се върти тази  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 794
Аз под малка съсвем друго си представях ... http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09012010  Grinning , като моята, много  ми е удобна и лека, пък и достатъчно мощна  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 358
Моята с водния филтър е малко по-голяма от тази.

Аз си представям нещо по-скоро с размерите на прахосмукачка за автомобил  Rolling Eyes

Нещо такова, но ми се иска някой да препоръча марка и модел.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 019
Ние имаме  малка прахосмукачка(прилича на тази от линка, но няма поставка), която е за кола , но върши работа точно за дребни боклучета, най вече Михаела като се храни в хола и прави трохи.Купена е от TCM, и за сега работи, макар че от тези магазини трябва да се внимава с покупките(според мен).Не знам колко струва, 'щото мъжа ми я купи за колата, но беше много евтина.
Тази от снимката е много хубава  и сигурно е добра.

# 4
  • Мнения: 1 558
Ние имаме  малка прахосмукачка(прилича на тази от линка, но няма поставка), която е за кола , но върши работа точно за дребни боклучета, най вече Михаела като се храни в хола и прави трохи.Купена е от TCM, и за сега работи, макар че от тези магазини трябва да се внимава с покупките(според мен).Не знам колко струва, 'щото мъжа ми я купи за колата, но беше много евтина.
Тази от снимката е много хубава  и сигурно е добра.

Ние купихме от магазин на ТСМ за 9 лева с едногодишна гаранция.

# 5
  • Мнения: 4 358
Много ви благодаря за идеята за TCM!  Hug Hug Hug
Изобщо нямаше да ми мине през главата да търся там  doh

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каква ти е прахосмучката с водния филтър, Теди?

# 7
  • Мнения: 431
Да купуваш от вс телешоп - недей така! Shocked Щом си готова да дадеш 130 лева, каквато е цената на онова от ВС Телешоп, прегледай обикновените магазини за техника - Технополис, Техномаркет.

# 8
  • Мнения: 2 211
Имам малка прахосмукачка ERGORAPIDO със зареждачка. Върши чудесна работа за дребни боклучета и експресно почистване отгоре, отгоре. Купих я преди година от ТЕХНОМАРКЕТ.

# 9
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Аз съм си заплюла тази: http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/39/products_id/1133
Ако някой я е виждал да се продава някъде по-евтино, моля да каже. В кварталния ни ТСМ-ски магазин е на същата цена и смятам да си я купя от там, хем да я огледам, хем да не плащам доставка. Иначе другата ми е също с воден филтър и ми трябва нещо по-леко и практично за всеки ден и случай.

# 10
  • Мнения: 4 358
Каква ти е прахосмучката с водния филтър, Теди?
С водния филтър е Zelmer 819.
Не е перяща. Има воден и сух филтър (разбирай торбичка). Ние ползваме само водния и сме много доволни. Имаме я от година и половина.

 Hug

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Hug Мерси, Тедииииииии!
Аз пък искам точно прахосмук с воден филтър, а не перяща.

# 12
  • Мнения: 4 358
Боби67, в нашия квартален TCM синята прахосмукачка е на същата цена - 22 лв.
Аз си купих от модела с по-дълга муцунка - ето тази.
Става за трохи и нещо дребно  Peace

# 13
  • Мнения: 4 358
Hug Мерси, Тедииииииии!
Аз пък искам точно прахосмук с воден филтър, а не перяща.
Значи това е твоята прахосмукачка  Hug
На мен ми хареса още, че не е много голяма като размери  Peace


Момичета, благодаря на всички, които се включиха в темата   bouquet
Имам си вече малка прахосмукачка  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Честито tedi_b Simple Smile

И чакаме отзиви. И на мен ми трябва малка прахосмукачка. А това някой пробвал ли го е?

Общи условия

Активация на акаунт