Беля с ютията!

  • 1 758
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
  Без да исках залепих ютията на мокета.Как да изчистя полепналото?Даже оцапах една блузка,защото ме видях каква съм я свършила.
  Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 680
Опитай с лакочистител или сода за хляб. Пробвала съм и с двете и помага, но залепналото беше съвсем малко. Успех!

# 2
  • Мнения: 769
Аз по подобен начин съсипах една риза на мъжо.. да не те отчайвам, но не можах да я оправя - занесах я на химическо чистене. Петното намаля, но не изчезна..

# 3
  • Мнения: 426
 Знам,че блузата няма да се изчисти.Но ютията?

# 4
  • Мнения: 9 680
Опитай с лакочистител или сода за хляб. Пробвала съм и с двете и помага, но залепналото беше съвсем малко. Успех!

Това е за ютията, не за дрехата.

# 5
  • София
  • Мнения: 639
ами аз мойта ютия я изчистих като я оставих да преседи около 24 часа върху кърпа напоена обилно с оцет и после с същата кърпа като избърсах ютията всичко залепнало падна, а казвали са ми че и с Цив става ама мен ме беше страх да не я надера

# 6
  • Мнения: 8 917
  Без да исках залепих ютията на мокета.Как да изчистя полепналото?Даже оцапах една блузка,защото ме видях каква съм я свършила.
  Благодаря ви предварително  bouquet
Майка ми я чисти с восък - както е топла ютията по полепналото прекарваш свещ и след това "изглаждаш" сух парцал - и така докато се оправи напълно Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
С какво покритие е ютията? Аз също скоро така полепих новата ютия.... ooooh! И мислех, че съвсем съм я скапала. Но лесно се изчисти - само я нагрях, намокрих малко една кърпа и всичко падна много бързо. Пробвай така.Simple Smile

# 8
  • Мнения: 426
  Момичета,много ви благодаря!Съчетах два от съветите ви и се получи!На една попивателна гъбичка сложих сода за хляб и малко оцет и изтрих ютията,която беше топла.И всичко падна!  bouquet

# 9
  • Мнения: 769
Уф, че съм и аз.. не съм разбрала какво питаш.... при мен като ми залепна 2 пъти ютията и си купих нова, защото сисипах 2 ризи за 60 лв, а новата ютия я взех за 50лв!

# 10
  • София
  • Мнения: 115
А видът покритие на ютията - не е ли от значение?! newsm78 И аз имам подобен проблем. Но моята ютия е с иноксово покритие и не смея да го чистя със сода или оцет - дали няма да се развали?!  Shocked

# 11
  • Мнения: 426
 Незнам с какво покритие е моята,ама нищо и няма.Аз така рискувах,добре,че не се повреди.

# 12
  • Мнения: 794
 A моята оставя от време на време ръждиви петна Sad

Явно от вътре има някакъв проблем...

Не ми се иска да не я пълня с вода,  но пред това постоянно дами прави петна на ризите ..  Tired май нямам избор.

Някой имал ли е подобен проблем?
Или направо да си купувам нова?   Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 115
Flora, пробва ли да я почистиш (имаш ли на ютията функция за самопочистване, мисля така беше  newsm78). Ако не стане - нова или варианта (както правеше майка преди да си вземе ютия с пара), при който пълниш купичка с вода (или нещо което пръска) и като започнеш да гладиш - мокриш ръце и пръскаш дрехата.

# 14
  • Мнения: 794
Flora, пробва ли да я почистиш (имаш ли на ютията функция за самопочистване, мисля така беше  newsm78). Ако не стане - нова или варианта (както правеше майка преди да си вземе ютия с пара), при който пълниш купичка с вода (или нещо което пръска) и като започнеш да гладиш - мокриш ръце и пръскаш дрехата.

Верно бе  202uu  202uu  , аз си я купих зимата и  си спомям как се зачетох в упътването. ИМА ТАКАВА ФУНКЦИЯ!!!

Глагодаря, дано помогне   bouquet иначе това с купичката и аз съм го пробвала Wink

Общи условия

Активация на акаунт