Препоръчайте офталмолог във Варна

  • 8 366
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Мами много съм притеснена имаме много упорит конюктивид или поне така твърди педито и предписа първо капки Тобрекс после Фуциталмик, но вече 1 месец на малката и тече оченцето и аз бих искала да получа по-компетентна помощ. Моля ви ако имате информация за добър офталмолог във Варна дайте ми координати, а също пишете дали работи по здравната каса или не.

# 1
  • Мнения: 3 914
Д-р Светла Николова,работи във очната болница така че с направление става ,горещо я препоръчвам

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Щом толкова време и тече оченцето сигурно е запушено каналче. Ние имахме конюнктивит, но с Тобрекс за 5 дена се оправихме и тогава нашто педи ни беше казала, че ако до седмица не се оправи ще ни прати на консулт с офталмолог. Препоръчвам ти доц.Контрова, но не знам да ли мож е с направление при нея. Ние сме ходили на частен преглед.

# 3
  • Мнения: 359
Благодаря за отговорите ще пиша какво е станало при лекаря

# 4
  • Мнения: 2 616
Аз ти препоръчвам д-р Хубанов от очна клиника "Свети Георги"-клиниката е частна намира се зад Пикадили, до козметичен център Експложън срещу Окръжна болница, нещо напоследък не мога да се доверя на доктори, които работят със здравната каса, а и нашата лекарка вечно няма направления 

# 5
  • Мнения: 599
Доц.Митов или дъщеря му - д-р Митова Simple Smile

# 6
  • Мнения: 965
аз ще ти препоръчам очна клиника Св.Петка
адреса е :
гр.Варна
ул.Иван Драсов 12
052/611 130, 610 372, 610 373
на тези телефони ще ти дадат подробна информация дали работят със Здравната каса,тъй като аз не знам дали работят.
Много добри специалисти са там.
успех

Общи условия

Активация на акаунт