Плочки-моля помагайте

  • 6 341
  • 20
  •   1
Отговори
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Моля,за малко информация,някой да ми каже откъде мога да си купя червени малки плочки за кухня?Фаянсови и гранитогрес........
Искам кухнята ми да е в червено,но не съм срещала да се продават такива плочки newsm78Дали са само по поръчка или в по луксозни магазини ги има?
Започнахме ремонта ,а главата ми отсега започна да пуши ooooh!
Виждала съм така направена кухня на някого във форума,но сега като не се сещам.... newsm78зимата беше ,и пак имаше подобна тема за ремонти,но и дори и темата не се сещам как се казваше.Май мозъкът ми вече не е на местото си Joy
Разчитам на вас Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 213
Хмм  Thinking
Аз наскоро правих ремонт, и бая обиколихме но не се сещам някъде да имаше нещо в червено - най-много да е имало нещо с кафеникав оттенък или в бордо. Най-голям избор (според мен) имаше в практис - аз ходих в хаджи димитър.
За всеки случай ето сайта на хан аспарух - предполагам че ако харесаш нещо ще се навият да го доставят http://www.kai.bg/

# 2
  • Мнения: 1 655
Кухнята с червените плочки беше на Галски, и на мен не ми излиза от ума Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 622
И аз си търсих малки плочки за стената на кухнята, но така и не намерих тук, във Варна. Камо ли червени пък  Rolling Eyes

Някоя Варненка, ако види темата, да ми каже ако знае къде ги има тези плочки във Варна, моля   bouquet

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

От този сайт не знам дали може да се поръча и да ти доставят, понеже виждам, че си от Силистра, но има телефони, можеш да им се обадиш

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 20:01 от doniboni

# 5
  • София/Перник
  • Мнения: 979
Mr. Green знам къде предлагат червени плочки, но в София - в магазин на Кавала 92 (сега с нов надпис Мода Баня!?), но не знам дали изобщо имат магазин в Силистра! Освен да попитам в магазина им тук? Има и в Мартинели. В Сигно не знам вече. Но те са все в София...
Иначе ето ги моите красавици, естествено от ремонтния период (срамота)... Сигурно тях си запомнила  Laughing - пиши на лични за повече инфо!

# 6
  • Мнения: 5 622
Mr. Green знам къде предлагат червени плочки, но в София - в магазин на Кавала 92 (сега с нов надпис Мода Баня!?), но не знам дали изобщо имат магазин в Силистра! Освен да попитам в магазина им тук? Има и в Мартинели. В Сигно не знам вече. Но те са все в София...
Иначе ето ги моите красавици, естествено от ремонтния период (срамота)... Сигурно тях си запомнила  Laughing - пиши на лични за повече инфо!

Aма те тези са някакви продълговати ли?  Shocked Аз мислих, че става дума за онези малките квадратести плочки  newsm78

Ама тези са по-яки даже!

Значи в Мартинели има, така ли?

# 7
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да правилно си разбрала,Бубе,че искам от малките квадратни плочици,но ако не мога да намеря такива много харесвам и тези на Галски.Абе въобще целият и апартамент е супер Hug
А ти Буба така като си ходиш по магазините и ако видиш червени плочки,няма значение с каква форма са ,свиркай.Във Варна съм почти всяка седмица така,че не ми е проблем да си ги взема,само да има де.. Naughty
Много благодаря на всички които ми писаха и са съпричастни към моя проблем. Hug  bouquet Hug
целувки  love001

# 8
  • Мнения: X
http://www.kai.bg/index.php?nAction=100120&nProductCategorie … roductSeriesId=50

Ами ето я плочката в Каи - има код и т.н...Ония малките са за баня-не съм сигурна,че ще стоят на кухня....

# 9
  • Мнения: 686
Има има такива по луксозните магазини (40-50 лв. кв.м.)! Много си ги бях харесала, но последно се спряхме на оранжеви.

# 10
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
http://www.kai.bg/index.php?nAction=100120&nProductCategorie … roductSeriesId=50

Ами ето я плочката в Каи - има код и т.н...Ония малките са за баня-не съм сигурна,че ще стоят на кухня....
Rozichka,ne tolkowa malki kato w bani i basejni Peace
Tezi koito iskam az sa 10 na 10 sm.I cweta da e 4erwen,ama kyrwawo 4erwen,a ne domateno ili keremideno 4erweno....
tezi na kai sa keremideni newsm45
To4no kato na Galski cweta e super newsm10,no Sofia dalekooooo.......... smile3514
Sori za latinicata,no kredora se skapa ne6to smile3506

# 11
  • Мнения: 5 622
Да правилно си разбрала,Бубе,че искам от малките квадратни плочици,но ако не мога да намеря такива много харесвам и тези на Галски.Абе въобще целият и апартамент е супер Hug
А ти Буба така като си ходиш по магазините и ако видиш червени плочки,няма значение с каква форма са ,свиркай.Във Варна съм почти всяка седмица така,че не ми е проблем да си ги взема,само да има де.. Naughty
Много благодаря на всички които ми писаха и са съпричастни към моя проблем. Hug  bouquet Hug
целувки  love001

OK, ще те имам предвид. В МАртинели разбрах, че ще ги анмеря, но нямам време да отскоча до там  Rolling Eyes

# 12
Сладурано, за по-евтини червени плочки можеш да попиташ във Сико, най-големия им склад е под моста на Подуене. Трябва да провериш дали нямат такива, питай за турски плочки на Калебодур, това им е най-големия концерн за производство в страната. Цените са им около 14-17 лв/кв., но информацията ми е стара отпреди година.  Но ако търсиш по-евтино там трябва да има. (

А червена кухня съм виждала в Аико Люлин, най-новия шоурум преди Метро Божурище. Там знам, че правят и по поръчка..... макар, че почти всяка мебелна коща вече предлага подобна услуга. За Лабиринт знам,че на поръчковите кухни праскат страшна цена.... Свекър ми нали иска всичко да му е марково и даде сума почти по две  на обявяваната от останалите.  Голямата работа, че е е взел най-скъпото, нали нямат какво да ядат сега и само подзвънкват у нас и дразнят мъжлето ми.... Ама да не се жалвам, че почна ли..... #Crazy blahblah  umnikuu

Пожелавам ти успех. Все пак не всяка година си правим такава генерална промяна на мебелите в кухнята....и всички останали мебели, разбира се Joy  

# 13
А ето намерих и сайта им с телфончета.... Дано ти помогнат. Миналата година се справиха добре с моя апартамент Laughing

http://www.siko-s.com/old/

Централен офис
тел./факс:
(359 2) 945 28 99
(359 2) 945 28 98
(359 2) 945 28 96 
siko_s@internet-bg.net

# 14
  • Мнения: 2 161
В Мартинели има такива малки плочки-10/10 май бяха.А има и едни още по-малки,те не се лепят на стената,а се слагат върху някаква основа и така се полагат на стената.В Мартинели ми обясняваха всичките тези неща,надявам се да си ме разбрала.Аз бях се спряла на тези плочки 10/10,за гърба на кухнята под шкафовете,но после избрах друго.За цвета на плочките-също можеш да попиташ в Мартинели,само дето много се чака за доставката.

Общи условия

Активация на акаунт