Дъждобран за количка

  • 1 967
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 243
Здравейте, мамчета Hug
Имам едно въпросче - някой да е знае дали въобще се продават някъде дъждобрани за двойни колички? newsm78 Ние сме с Чиполино, но не мога да си намеря никъде за сега Thinking В Щъркела ми казаха, че не са имали никога такова нещо и не знаят дали въобще има...

# 1
  • Мнения: 7 640
по съвет на майчета от Форума   bouquet
Купих си два единични на Бертони по 10лв и си ги слагам така, даже не съм ги съшивала.
Отделен е въпростът, че съм ги ползвала един- два пъти.

# 2
  • Мнения: 7 803
маята е с предимство, дъждобрана ми е вграден

# 3
  • София
  • Мнения: 137
 Peace
Има на Чико или на АВС Дизайн (не си спомням точно  newsm78 ) двойни дъждобрани, които стават за повечето колички. Аз нашият го взех от м-н Бебе Маркет, ето линк:
 http://www.bebemarket-bg.com/kontakti.html
Струваше някъде около 30лв.

# 4
  • Мнения: 87
Аз също купих 2 единични, но ги съединих, понеже нашата количко е Чиполино и няма начин да ги сложа отделно. стана супер зимата редовно си го ползвах, не само за дъжд но върши и страхотна работа против вятъра.Благодарение на него принцесите си спяха на вън при всякакво време. всичко ми излезе 24лв.

# 5
  • Мнения: 964
Нашата количка си дойде с дъждобрана като я купихме за сега не съм го ползвала.
Иначе количката ми е влакчето на Грако и никакъв друг дъждобран освен стандартния нестава.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 446
Аз също взех 2 единични по 10лв, като свекърва ми ги съедини и стана перфектно. Нашата количка е Бертони и така съединен дъждобрана пасна идеално.

Общи условия

Активация на акаунт