Почивна станция "Приморско" към БДЖ - моля за отзиви!!!

  • 3 752
  • 2
  •   1
Отговори
От 02.09.  съм резервирал стая в почивната станция на БДЖ в Приморско.  Ще остана с момчето ми за 7 дни . Ако някой е ходил там, да каже какви са битовите условия там, каква е кухнята и други важни неща. Трябва ли да от къщи да взема неща за организиране на свободното време, когато не сме на плажа? От станцията ми казаха, че имало детска площадка. Кой плаж е за предпочитане, в смисъл дали да не се ходи до плажа на ММЦ, за който прочетох в друга тема, че е просторен и ненаселен.

# 1
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
аз съм ходила там преди много години и базата беше много добра но тогава се строеше социализъм. Плажа е много близо само минаваш моста и си там!! Наистина има площадка която се поддържаше преди, но сега ????? Абе общо взето май не ти помогнах

# 2
  • София
  • Мнения: 2 838
Ние бяхме там юли месец. Базата е прилична. Храната в стола, обаче, е леко оскъдна - зависи колко ядете, на мъжа ми не му стигаше. Действително има детска площадка, на която има люлки, катерушки, място за игри. Плажът е съвсем близо. Е, юли беше пренаселен, през септември може и да е по-свободно. Като цяло оценката ми е положителна, подходящо е за почивка с деца.

Общи условия

Активация на акаунт