Вече съм в 36 г.с.- някакъв крем за гърдите да препоръчате?

  • 1 100
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте, казаха че след 36 седмица е хубаво да си мажа гърдите с крем? Вие какавиво позлвате и въобще как ги третирате?

Поздрави

# 1
  • Мнения: 959
Гармастан или Лансинокс.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 392
Гармастан или Лансинокс.
Имах и двете, но лансинокса при мен беле елексир, а гармастана- като боя- изобщо никаква работа не вършеше.
Но аз когато започнах да кърмя и ми се разраняваха гърдите се мажех, преди това само крем на Мустела за гърдите.

# 3
  • Мнения: 748
излишно е да се мажеш предварително.

а за после най-добре Лансинох, крема на Авент или някакъв друг крем с чист ланолин за кърмачки.

# 4
ЛАНсинокса без измиване ли е?

# 5
  • Мнения: 1 104
Пробвай крема на Чико за гърди.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Лансинокс  Peace - без измиване е.

# 7
  • Мнения: 339
Крем за зърна на Авент-за подготовка на гърдите 1 мес преди раждане и след това за кърмене Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 833
Вземи си Лансинох - последния месец подготвяш зърната за кърмене с него - мажеш по 2 пъти на ден, а след като родиш, може пак да го ползваш, ако ти се разранят зърната и не е нужно да го отмиваш преди кърмене! Съдържа чист ланолин и можеш да го ползваш без притеснения.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 026
излишно е да се мажеш предварително.

а за после най-добре Лансинох
  Peace
 Напълно подкрепям. Излишно е мазането на зърната преди раждане!

# 10
  • Мнения: 8 917
излишно е да се мажеш предварително.

а за после най-добре Лансинох
  Peace
 Напълно подкрепям. Излишно е мазането на зърната преди раждане!
Съгласна съм - а при разраняване някои в родилното  пепоръчваха  и Дефламол, но лично аз не съм ползвала.

# 11
  • Мнения: 390
А аз само да питам-не е ли по-добре,като има опасност от разраняване на гърдите,да се ползват примерно силиконови изкуствени зърна за гърди(или нещо такова беше-бях чела)?

# 12
  • Мнения: 742
През цялата си бременност ползвах крем на Чико против стрии - и така си опазих и гърдите. .
А аз само да питам-не е ли по-добре,като има опасност от разраняване на гърдите,да се ползват примерно силиконови изкуствени зърна за гърди(или нещо такова беше-бях чела)?
Ползвах силиконовите зърна и се мажех с Гармастан понеже моите се разраниха -  докато се учихме да се кърмим. Но предварително не съм си подготвяла зърната - а може би трябваше!
Успех!  bouquet

# 13
  • Мнения: 426
  Аз ползвах на Авент,без измивне е.Доволна съм.Скъпичък е,но една опаковка ще ти стигне.

# 14
  • Мнения: 111
Моята лекарка ми каза,че не е препоръчително да мажеш гърдите си преди да родиш,особено към края на бременността,защото по този начин стимулираш и зърната си,а това може да доведе и до контракции.На мен ми остава още една седмица и изобщо не искам да рискувам,тя е достатъчно компетентна и аз и вярвам на 100%,ти си решаваш,не казвам,че едва ли не е забранено да се мажеш..........въпрос на лично мнение и избор Grinning

Общи условия

Активация на акаунт