Хубави дрешки във Варна-от къде

  • 725
  • 10
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Откъде купувате вие,искам хубави дрешки на не много безбожни цени,че при мен е двойно,нали разбирате Joy.Предстои ми здраво пазаруване та искам да набележа някой магазини

# 1
  • Мнения: 179
Хубави дрешки има в магазина на ул "Опълченска" , срещу уч/ще "Кирили и Методи"
Другото място е Биберон, в пресечка на "Княз Борис"
и много много друиг места
но на мен лично тези двата са ми любими

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Магазини "Слънчице" до Колхозния пазар.

# 3
1.Кидс клуб- срещу кафене Делфин на Князс Борис.
2. Срещу Хот Спот-а на кино  Република,не го знам как се  казва
3. На Пискюлиев-след старата Рибна борса-голям магазин с много стока

# 4
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Много хубави неща има в едно магазинче на базар Левски .Казва се Гуфи.
А Слънчице и аз го харесвам много.
Има и едно магазинче точно до детските борси на Чаталджа. Там и дрешките и цените са хубави. Wink

# 5
  • Мнения: 167
Магазин Бебита!!! Единият е на булевард Варненчик - почти до Мак Доналдс, а другият е от Черно море в посока Винса.Страхотни неща има там,а и продавачките са много учтиви.

# 6
  • Мнения: 6 039
Магазин Бебита!!! Единият е на булевард Варненчик - почти до Мак Доналдс, а другият е от Черно море в посока Винса.Страхотни неща има там,а и продавачките са много учтиви.

доста са скъпи

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Магазин Бебита!!! Единият е на булевард Варненчик - почти до Мак Доналдс, а другият е от Черно море в посока Винса.Страхотни неща има там,а и продавачките са много учтиви.

доста са скъпи
така е скъпи и като помислиш че ще ги носят максимум 2 сезона ако ги купиш по-големи не мисля че си струва.За нещо официално-да ,но за всеки ден ,а и на градината като ги изпратя с тях представи си как ще се върнат.Този до Рибното хале го знам и често пазарувам от него .Благодаря за идеите ще потърся въпросните магазини

# 8
# 9
  • Мнения: 2 784
Скъпичко е това магазинче, дори с намалението....

# 10
  • Мнения: 13 512
Бях там вчера и нищо не харесах. Зимно още нямаше, другата седмица щели да зарреждат. Обувки, естествено- няма да има. Абе..варненска му работа!

Общи условия

Активация на акаунт