Изсветляване на коса..

  • 31 617
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте.. в момента косата ми е черна, но вече започна да се поизмива.. кажете ми как бих могла да я направя кафява..?? Ако я изсветля с Блонд синя точка..преди стана..отгоре ако сложа кафява боя дали ще стане?! Дайте идея какво да правя..знам, че трудно се маха черния цвят на косата..но все пак..чакам съвети! Hug

# 1
  • Мнения: 2 897
Не съм си боядисвала косата черна,но знам,че черната боя се маха единствено с обезцветяване,после можеш да я боядисаш с кестенявия цвят Peace

# 2
Здравейте.. в момента косата ми е черна, но вече започна да се поизмива.. кажете ми как бих могла да я направя кафява..?? Ако я изсветля с Блонд синя точка..преди стана..отгоре ако сложа кафява боя дали ще стане?! Дайте идея какво да правя..знам, че трудно се маха черния цвят на косата..но все пак..чакам съвети! Hug
Здравей! Знам една рецепта - равни части прах за изрусяване, окислител (но не най-силния, вземи 6% или най-много 9%) и шампоан. Пробвала съм я, но преди доста години Simple Smile Трябва да нанесеш много бързо върху косата и да оставиш за съвсем кратко - примерно 4-5 мин., но това е индивидуално и за това наблюдавай непрекъснато. Сама трудно ще се справиш, помоли някой да ти помогне при нанасянето и наистина действай бързо. Пада само тъмната боя и общо взето достигаш до естествения си цвят. След това може вече да нанесеш кестенявото. Съществуват и специални продукти от типа "color off" във фризьорските салони с точно такъв ефект - премахват тъмния цвят без обезцветяване. Моят съвет е да отидеш в салон, особено ако имаш дълга коса - ще бъде почти невъзможно да нанесеш равномерно за толкова кратко време. При всички положения това е сложна процедура и ако не я направиш както трябва може да се получи кофти, а и да си увредиш косата. Аз някога май това направих, макар че боята наистина падна. Успех! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 517
Здравей! Знам една рецепта - равни части прах за изрусяване, окислител (но не най-силния, вземи 6% или най-много 9%) и шампоан. Пробвала съм я, но преди доста години Simple Smile Трябва да нанесеш много бързо върху косата и да оставиш за съвсем кратко - примерно 4-5 мин., но това е индивидуално и за това наблюдавай непрекъснато.
[/quote]

от къде да купя праха за изрусяване и окислителя?

# 4
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Не прави подобни процедури в домашни условия за нищо на света, рискуваш да останеш без коса. Това първо! Второ аз правих май месец същото нещо за което още съм си бясна сама на себе си, защото доста хора се опитаха да ме разубедята ама аз не та не. Крайния резултат-черния цвят го няма заедно и с повечето ми коса, съсипа се, изсъхна, изпръхна и всичко гадно каквото се сещаш. При това в този фризьорски салон се работи само с продукти на Лореал. Моят съвет е да изчакаш боята да се измие с времето- Може да отнеме година две, но това е пъти по-добре отколкото да съсипеш косата си! Това го казвам на всеки, поне друга ако мога да предпазя!

# 5
Прах за изрусяване и окислител си има във всяка кутийка с изрусител по принцип, но друг е въпроса, че количеството ще ти бъде недостатъчно, като се има предвид за какво искаш да го ползваш. Ако си от София, провери в едно малко специализирано магазинче точно срещу Съдебната палата. Има доста професионални продукти за коса, предполагам изсветляващи прахове също. Окислители знам със сигурност, че има. Аз обаче оставам на мнението, че такива случаи са си работа на фризьора и не трябва да се правят експерименти в къщи. При всички положения, най-важно е да не увредиш косата си. Решението си е твое, но все пак помисли добре, преди да направиш каквото и да е.

# 6
  • Мнения: 3 453
ПЛОВДИВ-ТРИМОНЦИУМ-ЛИЛИ  Grinning ОТ ЧЕРНА СЪМ КЕСТЕНЯВА С ПЕРФЕКТНА КОСА ДО КРЪСТА АБСОЛЮТНО ЗДРАВА.НАПРАВИ МЕ С НЯКАКВА НОВА ИТАЛИАНСКА БЕЗАМОНЯЧНА СУПРА.КАЗА ЧЕ ДАЖЕ НЯМАМ НУЖДА ОТ ПОДСТРИГВАНЕ.КОСАТА МИ Е В ЧУДЕСНО СЪСТОЯНИЕ.И СУМАТА КОЯТО МИ ВЗЕ НЕ БЕШЕ ВИСОКА.

# 7
  • Мнения: 1 564
Аз скоро си правих кичури в къщи с  обезцветител на Чифели.Мога да кажа,че много добре се получи(не са рижави).Препоръча ми го моята фризьорка.

# 8
  • Мнения: 9 074
Не прави подобни процедури в домашни условия за нищо на света, рискуваш да останеш без коса.

Абсолютно.

Иди на фризьор, това йм е работата все пак Simple Smile

# 9
  • Мнения: 703
Със сигурност-иди на фризьор!Сама не би се справила добре.

# 10
  • Мнения: 115
Аз скоро си правих кичури в къщи с  обезцветител на Чифели.Мога да кажа,че много добре се получи(не са рижави).Препоръча ми го моята фризьорка.
А този обезцветител със супра ли е или е просто силно изсветляваща боя? 

# 11
  • Мнения: 120
ПЛОВДИВ-ТРИМОНЦИУМ-ЛИЛИ  Grinning ОТ ЧЕРНА СЪМ КЕСТЕНЯВА С ПЕРФЕКТНА КОСА ДО КРЪСТА АБСОЛЮТНО ЗДРАВА.НАПРАВИ МЕ С НЯКАКВА НОВА ИТАЛИАНСКА БЕЗАМОНЯЧНА СУПРА.КАЗА ЧЕ ДАЖЕ НЯМАМ НУЖДА ОТ ПОДСТРИГВАНЕ.КОСАТА МИ Е В ЧУДЕСНО СЪСТОЯНИЕ.И СУМАТА КОЯТО МИ ВЗЕ НЕ БЕШЕ ВИСОКА.
Може ли да ми кажеш каква сума ти взе.Моята коса е дълга до кръста и в момента черната боя ми се е поизмила и искам да я направя кестенява,но поне да е при добър фризьор за да не съжалявам после.

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз съм се боядисвала черна. ooooh!Никога повече няма да го направя Naughty
Косата ми и без това беше доста изтощена и за обезцветяване и дума не можеше да става.Изчаках доста време докато нацяло ми падне черната боя и едва тогава я боядисах с цвета който исках.
Съветат ми е да се допиташ до някой фризьор.
Успех ти желая.

# 13
  • Мнения: 6 461
Ако искаш да постигнеш желания ефект отиди на фризьор.

# 14
  • Мнения: 992
Ако искаш да постигнеш желания ефект отиди на фризьор.

 Peace Подкрепям.
 Ако стане някой гаф, после пак ще трябва да ходиш на фризьор да ти оправи косата. Това изсветляване си е сериозна процедура според мен, но ти си преценяш.

Общи условия

Активация на акаунт