Гадене и повръщане - докога?!?!

  • 22 646
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте, мами!
Бременна съм в 4-ти месец и продължава да ми се гади зловещо и да повръщам. Тези "приятни" дейности нямат разписание или причина. Случва ми се дори да се събудя през нощта, за да бягам до банята. Имате ли идея дали и кога ще приключи това забавление? Вие как се справихте с неразположенията? Аз лично опитах много неща - нищо не помага....

# 1
аз с голяма та имах такива преживявания преминава

# 2
  • Мнения: 8 505
Дали и кога-предполагам знаеш,че е индивидуално.Някои дори по веднъж не им се случва,а други се мъчат до края Confused Пожелавам ти "екстрите" да спрат възможно най-скоро.

# 3
  • Мнения: 517
на мен ми се гадеше и повръщах до 6-ти месец Peace

# 4
  • Мнения: 694
И двата пъти до 6м. повръщах, беше ад. Дано мине по-бързо при теб.

# 5
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
аз си мислех че се повръща мах до 3-ти месец и когато се консултирах с моя лекар - бях в 4-ти и още повръщах - той каза да изчакам да нъврша 16 седмици и че спра - така и стана. Още като влезох в 16-та седмица и всичко приключи. Дано и при теб да е така.

# 6
И при мен беше до края на 4 месец. Спасяваше ме само яденето начесто и по малко. Когато прегладнявах, започваше да ми се гади ужасно Sick. Така че винаги си носех в чантата солети или бисквитки. Бях като парцал през целия ден и си мислех, че никога няма да се почувствам отново "нормален човек", но този гаден период отминава. Дано само да е по-скоро и да можеш да се радваш на безпроблемна бременност до края.

Пожелавам ти успех и да гушнеш здраво и пухкаво бебче след няколко месеца bouquet

# 7
  • Мнения: 5 500
Няма срок. Индивидуално е.
Първия път нямах такива проблеми, но сега само гадене и 3-4 пъти повръщане до 18 гс.

# 8
  • Мнения: 781
ох, и аз нямам търпение да мине този период , но не минава Confused

# 9
  • Мнения: 695
казват,че след 4м.това неразположение отминавало,но явно е индивидуално,защото виждам ,че тук има майчета които са се чувствали така до 6м. newsm78,на мен например ми се гадеше в 7м.дано скоро да спре и да се почувстваш по-добре
леко бременеене Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
На мен ми спря гаденето към 13-14 г.с.,но не съм повръщала,слава богу PraynigЗа съжаление няма спасение,гадеше ми се от всичко,дори по телевизията,като даваха реклама на нещо за ядене,пак ми се гадеше SickЯдеха ми се само сухотии ConfusedСъщо като бях гладна ми се засилваше гаденето,та по цял ден мислех какво да хапна и висях в готварския форум Embarassedзащото нищо не ми се ядеше,ставаше ми гадно само при мисълта за храна,а бе ужас но минава,пожелавам ти да е по-скоро Hug

# 11
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Съжелявам мила, че е така, но погледни го от хубава страна - щом ти е гади значи организмът ти реагира правилно на бременността. Това са хормони, значи бебо е добре  Hug Аз и в болница влизах по спешност заради гаденето, но до 10 г. с. всичко лошо приключи  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 245
При мен гадене, повръщане и разни такива неразположения въобще не се появиха. Но една позната повръщаше до 9 месец включително.

# 13
  • Мнения: 4 621
Всичко е индивидуално. Принципно  до 20 седмица гаденето и повръщането би трябвало да отминат. При мен така и не се появиха,  а моя приятелка повръщаше и в осмия месец Hug

# 14
Мммм да! Знам си аз, че цялата тази работа е строго индивидуална, но като знам, че не съм сама в тези приключения, ми става някак си по-добре! Благодаря за добрите думи! Пожелавам и на вас само приятни емоции!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт