За спиралата Мирена

  • 1 520
  • 1
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Здравеите Майчета,
както се вижда от банера по-долу не ми остава много време до раждането и вече много сериозно се замислям за подходящ контрацептивен метод, вчера попаднах на брошура за спиралата Мирена и много ме заинтригува, попитах в няколко аптеки в Стара Загора, но никаде я нямаха.
Ако някой знае каква е цената горе-долу, моля да ми каже!

# 1
  • Мнения: 6 320
Може да се намери между 250 и 300 лв, но доколкото ми е известно не може ти да си го купиш от аптека. Доставя се на лекаря, който ще ти я постави и то максимум няколко часа преди поставянето й.

Имай предвид, че след раждането трябва да изчакаш матката да се свие (няколко месеца) и едва тогава ще може да сложиш спирала.

Аз съм с Мирена от 1 година и съм изключително доволна - не съм предполагала, че може да ми реши толкова много проблеми.
Гадно беше само първите 2-3 месеца, защото почти непрекъснато имах зацапвания, но след това цикълът ми се регулира невероятно добре, а от 2 месеца почти напълно спря.
В сравнение с предишния силно болезнен и продължителен (7-10 дни) цикъл, сега нито имам болки, нито ПМС, а кървенето е минимално и продължава максимум 24 часа.

Общи условия

Активация на акаунт