Аман от фукливи майки

  • 7 076
  • 154
  •   1
Отговори
Имам една позната,която освен да се хвали нищо друго не знае.Все се хвали,че всички дрехи са и фирмени,на децата пазарува само от Витошка.Има щерка на 7г.гардероба и бил претъпкан с дрехи от Италия,САЩ и разбирасе  само от фирмените ни магазини.Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там" ShockedЗакакво се правят на интересни такива хора и да дразнят околните,та те са комплексарите newsm78

# 1
  • Мнения: 3 216
Аз не разбрах какво те е подразнило.Това,че льже или това,че е пазарувала от тези магазини

# 2
  • Мнения: 35 891
к'во ти пука? нали знаеш, че простотията ходи по хората, а не по животните  Mr. Green

от друга страна пускането на подобна тема как го възприемаш? за миг си помисли, ако не си я пуснала ти, какво ще си помислиш за автора Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 493
Явно позьорството, лъжата !

# 4
  • Мнения: 1 520
Какво си го слагаш на сърцето.  Wink
Щом така е щастлива.
Явно жената има нужда да "изпъкне".

# 5
  • Мнения: 41
аман от такива теми!!!

дано да си удовлетворена след като си я изобличила...

дано да си по-щастлива от този факт...

защото на мен ми е мъчно...

# 6
  • Мнения: 25 447
Не се дразня нито от хвалбите, нито от скъпите дрехи на познатите ми.
Обаче много се дразня, когато хора без проблеми ми хленчат и вечно ми се оплакват. А ако им се е случило нещо хубаво, мълчат и си траят. Ей такива много ми вдигат кръвното!  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 495
Защото им липсва самочувствие и като си говорят такива измишльотини сами си вярват и се надуват и си мислят, че околните им завиждат....Ето, например, аз познавам една майка на 4 год.момиченце, която всеки път ми разправя как всяка вечер е на дискотека, колко готино си изкарала до 5ч. сутринта, как ходила на СПА-процедури, в кое заведение вечеряла, какво марково си е купила и т.н.Чудя се през това време кой й гледа детето newsm78...но знам че така си избива комплексите Mr. Green

# 8
Тъпото е,че какъв е смисъла да си измисляш и лъжеш пред хора които виждаш всеки ден и да се правиш на интересен newsm78

# 9
Просто исках да споделя със вас,защото ми писна да ме правят на толкова наивна.

# 10
аман от такива теми!!!

дано да си удовлетворена след като си я изобличила...

дано да си по-щастлива от този факт...

защото на мен ми е мъчно...
За какво ти е мъчно newsm78

# 11
  • Мнения: 7 186
И аз имам такива познати /и от двата пола/, но не им обръщам внимание. Не виждам смисъл от подобно парадиране, защото истината лъсва рано или късно. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 150
Снежи, защо се нервираш бе мацка, няма смисъл Wink
Стегни се, а утре на по бира ще обсъдим клюките  Mr. Green

# 13
# 14
  • Мнения: 2 253
Един ден бях на саме със щерка и, и я попитах за един панталон откъде и е и тя знаете ли какво ми отговори " От втората употреба,мама целият ми гардероб е напълнила от там"
хахаха ама тактика си извадила(да не се вържеш сега,ей). остави я да си се фука и си гледай кефа.
а тази женица, милата,мноооо зле ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт