Тези две играчки - откъде?

  • 1 449
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 288
На Фишер Прайс са: .
Виждали ли сте ги в някой магазин  Hug?

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 15:51 от valeria1

# 1
  • Мнения: 1 756
на този принцип има навсякъде и в Хит,но то4но тези не знам

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Кубчетата и една подобна играчка (мисля, че беше хипопотам, а не жираф), ги има в Бонжур. Кубчетата се продават и отделно, има по 3, 6 и по 9. Аз съм купувала преди доста време 9+кошничка. Наскоро обаче минавах през Бонжур и видях, че още ги има.

# 3
  • Мнения: 2 614
Доколкото знам магазини Марсел са мносители на Фишер-Прайс, така че пробвай там!  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 288
Писах им за слончето с кубчета , но отговор няма.
Имате ли представа, дали има разлика в цените в Марсел и Бонжур. И този комплект 9 кубчета + кошничка - колко струва?

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 17:53 от valeria1

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
в Бонжура има доста неща на Фишер Прайс! Те също са вносители!

# 6
  • Мнения: 5 288
Дали в Пловдив има Бонжур?

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В Бонжур със сигурност ще е по-скъпо.
9-те кубчета+кошничката май бяха малко над 35 лева. Не си спомням вече.
3 кубчета бяха малко под 20. 6 в комплект около 25. Това по памет. Цени забравят още като излезна от магазина, дори и да съм купила нещо ooooh!

# 8
  • Мнения: 5 288
Благодаря  Hug!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние имаме същото слонче, купено от Бонжур - в София, в бившия магазин Средец. Там имаше и жирафа, ако си спомням добре.
Втората играчка, която показваш, не съм я виждала. Ние имаме нещо подобно - с различни мелодии - букви и цифри, три уреда за готвене, които се пъхат един в друг, а фомичките се пускат през съответните дупки на капака
По принцип в Бонжур са малко по-скъпи от Марсел, но не е кой знае колко голяма разликата. Например нашия уокър, купен от Бонжур струваше около 3-4 лева по-скъпо в сравнение с Марсел, но все пак става въпрос за играчка от порядъка на над 120 лева...но колко точно беше, не си спомням. Както казва Трилиън, забравям бързо цени, то едно ли се купува ...

# 10
  • Мнения: 936
Дали в Пловдив има Бонжур?
Да, в Пловдив има - на главната срещу фонтана.

# 11
  • Мнения: 5 288
Свързах се с Марсел Тойс.
Днес зареждат новите играчки, има и жирафче (51 лв.). До четвъртък ще ги "качат" на сайта. За съжаление втората играчка с формички не се внася в България.
Благодаря на всички  Hug!

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Дали в Пловдив има Бонжур?
Да, в Пловдив има - на главната срещу фонтана.


 Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 44 088
А мен пък супер ме дразни цялата история с фишър прайз - ужасно са ми любими, но да ме извиняват вносителите, но е нахално да ги продават на такива цени в БГ все едно са златни при положение , че реално са 2-3-4 пъти по евтини. Иначе наистина са страхотни играчките.

# 14
  • Мнения: 7 803
Свързах се с Марсел Тойс.
Днес зареждат новите играчки, има и жирафче (51 лв.). До четвъртък ще ги "качат" на сайта. За съжаление втората играчка с формички не се внася в България.
Благодаря на всички  Hug!

http://www.fisherprice.at/rtc-fisher-price/fisher-price-peek-a-b … rfel_giraffe.html
12,90 струва жирафа и 6 евро доставка толкова zа цените в бг  Sick а в един магаzин до нас го има zа 15 евро

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 21:02 от jump

Общи условия

Активация на акаунт