Първи ден на ясла

  • 827
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 403
Ох, мами много ми е мъ4но  Cry Докато 4аках с нетърпение този ден, сега сър4ицето ми е  свито на топка Sad  Влезе нормално, но после докато оправяхме документите доста плака.  А, лошото е, 4е никой не я успокояваше  Weary Едната у4ителка ми се стори много готина, другата пък не толкоз  newsm78 Направо се побърквам  newsm45
Няма ли някоя мама дет детенце ходи в ясла 63 / 4 група сме?

# 1
  • Мнения: 426
Спокойно ще свикне. Дъщеря ми рева 2седмици.Добре че не я водих аз иначе оща на 2-рия ден вече щеше да си е в къщи.Сега ходи с голямо настроени.

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 16:18 от Мама на "2 бебета"

# 2
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
И ние чакаме за ясла-трябваше да тръгнем от 15 август,но яслата е в ремонт и ще почакаме. newsm78И аз съм със смесени чуства и от сега ме е страх.Желая ви леко приспособяване.

# 3
  • Мнения: 953
Наистина плачат но свикват и ходят с удоволствие.

# 4
  • Мнения: 1 858
Миналата година сина ми ходи за седем дена в ясла. Много плачеше и беше ужас. Аз изпаднах в депресия, детето много жестоко ми липсваше. Като го оставях там плачехме и двамата. Не сме свикнали и за час да се делим. Другия месец ще го пусна на детска градина и как ще го преживеем и двамата не знам. Пожелавам на всички новобранци кураж и сила (защото аз нямам такива и не знам).

# 5
  • Мнения: 1 403
Вчера доста си е поплакала  Cry Днес и викам" Ще ходиш ли на яслата при децата" и тя " Дааа" Ахааа, ама пак рев на вратата  Confused Ще видим на обяд как са се развили нещата  newsm78 Нямали други ясленски мал4угани Thinking

# 6
  • Мнения: 412
ще ми кажете ли в какво се състоят изследванията за детската ясла?и колко време отнемат,за да бъдат готови?

# 7
  • София
  • Мнения: 797
 На мен това ще ми се случи другият понеделник, но от сега ми се е свило сърцето. Още повече, че Вени е на 2г. и половина и според мен е за градина, не за ясла, но няма начин, не може на градина като няма 3 години.
  Относно изследванията, ние ги направихме миналата седмица (т.е. 2 седмици преди да тръгне на ясла), изследва се кръв, урина, фекалии и отделно за глисти . Искат и васерман на единя от двамата родители(без значение кой), и една бележка, че детето е здраво, която се дава от педиатъра(личния лекар) почти в последния момент, понеже тя важи 3 дни. Друго не са ни искали, е и здравния картон на детето.

# 8
  • Мнения: 415
На мен това ще ми се случи другият понеделник, но от сега ми се е свило сърцето. Още повече, че Вени е на 2г. и половина и според мен е за градина, не за ясла, но няма начин, не може на градина като няма 3 години.
  Относно изследванията, ние ги направихме миналата седмица (т.е. 2 седмици преди да тръгне на ясла), изследва се кръв, урина, фекалии и отделно за глисти . Искат и васерман на единя от двамата родители(без значение кой), и една бележка, че детето е здраво, която се дава от педиатъра(личния лекар) почти в последния момент, понеже тя важи 3 дни. Друго не са ни искали, е и здравния картон на детето.

И при нас е същата ситуация. В понеделник ще видим как ще се справим  Praynig
Точно тези изследванията ни искаха и на нас. И имунизационен паспорт и лична амбулаторна карта.
Безпроблемно адаптиране на всички дечица и родители  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 626
И Калоян тръгва на ясла от 04.09. Надявам се бързо да свикне. Ще са в една група с братовчедка си. Двамата постоянно са заедно и за това се надявам да им е по леко там.

# 10
  • Мнения: 412
хайде похвалете се,де
как мина първият учебен ден на малките запетайки

# 11
  • Мнения: 415
Мина изненадващо...
Баткото рева, бебето - не  #Crazy Joy
Като цяло - супер  Hug  Вечерта баткото не искаше да си тръгва от градината  hahaha

Днес - втори ден - никой не рева  Laughing
Малкия не е ял много, слушал, играл навън, събирал играчки, пил вода от чаша  Peace, намокрил се... Прибрах го - спокоен, хапна и сега спи. Няма стресови симптоми /да се буди, да реве за мама, да не се отлепва от мен/  smile3501
Абе направо сме супер  newsm10

# 12
  • Мнения: 412
Мина изненадващо...
Баткото рева, бебето - не  #Crazy Joy
Като цяло - супер  Hug  Вечерта баткото не искаше да си тръгва от градината  hahaha

Днес - втори ден - никой не рева  Laughing
Малкия не е ял много, слушал, играл навън, събирал играчки, пил вода от чаша  Peace, намокрил се... Прибрах го - спокоен, хапна и сега спи. Няма стресови симптоми /да се буди, да реве за мама, да не се отлепва от мен/  smile3501
Абе направо сме супер  newsm10
страхотно ти завиждам,но благородно,разбира се
и мой сладък син вчера е бил спокоен,но отказа да спи в яслата,така че снощ бе много тежко
киселллл
след малко отивам да го взема,да си го нагушкам

Общи условия

Активация на акаунт