Отговори
  • Мнения: 31
Мили момичета, пожелавам ви прекрасна нова седмичка, заредена от летни, слънчеви емоции  Heart Eyes Пожелавам ви много хубави новини, много, много чертички - все по две, а на вече виделите ги - хубави бебешни вълнения  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 329
Добро утро и от мен !Пожелавам тази седмица ама задължително много бебета!Успешна  нова седмица на всички въпреки лошото време на вън/ при мен вали като изведро и е отвратитерно навън/.

# 2
Добро утро и от мен. Въпреки лошото време, аз съм в страхотно настроение, без да има причина, просто ей така  smile3503. Пожелавам хубава седмица с много бебешорски новини! newsm30

# 3
  • Мнения: 883
Добро утро и от мен! Аз нямам с какво да се похваля напоследък, затова само ви чета и чакам. В сряда отивам да си взема детето от Силистра и така се вълнувам!!! Hug Започнах с купуването на подаръци. Много ми е мъчно вече - ЦЯЛ МЕСЕЦ не съм го виждала!
Лека и ползотворна седмичка  ви желая! Целувки!!!   love001  love001  love001

# 4
  • Мнения: 13
добро утро Hug
Аз немога да се похваля с EFP,но поне успех на всички,през почивните дни бях изван града и прекарах много приатно,починах си и сега идва новата седмица-дано донесе много вълнения  и бебоци. Praynig.успех  55

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте и от мен момичета, аз днес започвам да бягам по задачи като след малко отивам да си правя хормоните а след това отивам на калните бани да се мацам.

 Lilian@ много хубаво заглавие  Hug

 Успешна и пълна с хубави новини ви желая за тази седмичка   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 932
Здравеите и от мен, днес ми е първия работен ден след отпуската и морето Rolling Eyes. И ми е адски криво, защото надеждите ми за бебче се изпариха  Cry отново.
Милички вече се отчайвам, знам че трябва да имам търпение , ама вече се чудя дали след 5 месеца неуспех ми няма нещо. Само чакам да ми свърши лелката и искам не искам ще съм при чичо доктор  Rolling EyesСдухала съм се отвсякъде Sad.

Иначе успешен ден на всички и много ползотворна и усмихната седмица, дано повече от вас се похвалят с двете чертички   bouquet !!!

# 7
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Добро утро и от мен мацки!

Аз мога да се похваля - в събота си взех два изпита наведнъж и все със 6666666-ци  Laughing

Успях да си почина и днес отново на работа с пълни сили....

Чакам да дойде края на седмицата, и ДА НЕ МЕ посети злата лелка, че да си купувам тестче.....Мъжо е решил края на септември да си направим една екскурзия до Венеция и дано да е станало, че да му кажа хубавата новина на моста на въздишките....Стискайте палци момичета....

Приятна нова седмица и само хубави новинки...и много две чертичики  Grinning

П.С. Девойки, а какво стана със статистиката от миналата седмица? Колко са чертичките на финала?

# 8
  • Мнения: 456
Добро утро момичета! Пожелавам на всички една страхотна седмица изпълнена само с хубави новини!  Peace

Lilian, много хубаво заглавие.  Wink
Megita, успех с изследванията... нали знаеш "Всяко зло за добро!"  Hug
nellyani, горе главата мила. Това е само една битка, важна е войната! Пожелавам ти много скоро тя да приключи и ти да си победителя!
poison_avi, браво за изпитите! И дано да зарадваш мъжлето в Венеция. Аз бях там Май месец, но не сполучихме с време. Дано да имато хубаво време че инаце е малко кофти...

Аз тази седмица чакам ову-то...  Blush така че ще ви стискам на вас палци. Кой ще тества тази седмица?

# 9
  • Мнения: 2 309
Много весело заглавие,съвпадащо с моето състояние Wink,т.к.тази седмица се падам в ову Hug
Дано да оцелим момента.Утре ще си взема хормоналните изследвания и ще видя как стоят нещата...

elph  май с теб ще се борим заедно за бебе тази седмица Laughing дано да има положителни резултати,че не ми се ще да прекосявам същия път...

poison_avi  дано да изживееш мечтата си Praynig аз копнеех да подаря на мъжа си положителен тест за бременност и това се случи преди две години на имения му ден...

Приятна и пълна с положителни емоции седмица  bouquet

# 10
  • Мнения: 329
Poison Avi поздрави за взетите изпити и дано зарадваш мъжъ ти bowuu ,но мисля че ти ще си най - радостна! baby_neutral

Meggita дано всичко е нарад със изследванията и скоро пак да се похвалиш. Praynig

И с риск да се повторя ви пожелавам на всички от цялото си сърце много бебета тази седмица !

# 11
  • Мнения: 375
здравейте и от мен!аз мисля да правя тест тази седмица,спрях дуфастона преди 4дни,Бихте ли ми казали колко дни след спирането му трябва да ми дойде?
Благодаря предварително  bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!дано всички нечакщи се похвалят.При мен има доибра новина вчера най после ми дойде на 30 ден след аборта.
Даре оздравя ли?Какво станa ще ходиш ли на моренце?Лисваш ми-но с удоволствие бих те изпратила в отчетните.

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 13:34 от _MEGI_

# 13
  • Мнения: 352
Привет на всички и от мен!    bouquet

Днес се събудих в много добро настроение - изпращам ви няколко килограма енергия и усмивки!
 newsm44

Вече минаха 9 дена от овуто ми - нямам търпение да си направя тест! Ох, дано!!!!   Praynig  Иначе нямам никакви "бременни" признаци май... е, няма да се отчайвям все още... Само имам по малко бяло течение и ме боли кръста... ама знам ли от какво...

Много весела седмичка желая на всички и да видите по две (и повече?!?) чертички! (е, поне се римува)   smile3521   Tada

# 14
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен!

Малко дъждовно започва тази седмица, но дано да ни върви по вода и да ни донесе само хубави новини!

Има ли някой да си правим компания и да НЕ чакаме заедно тази седмица. Аз си определих и ден за тест - неделя.

roksi77 - до седмица максимум

poison_avi - честито за взетите изпити

nellyani - не се разочаровай, следващият месец ще е твоят

босилек - с теб май ще чакаме заедно тази седмица

Общи условия

Активация на акаунт