въпрос

  • 1 391
  • 16
  •   1
Отговори
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета!  миналият месец цикълът ми дойде на 26.07. до към 30.07. според овулационният календар , фертилните ми дни е трябвало да са на 5,6,7 и8-ми август. на 5.08. правихме секс с мъжа ми, но ми се стори, че малко по- късно си сложи презерватива/ обикновено го слага по средата на акта/. за капак, след като свърши, презервативът му остана в мен...
както и да е..на 10.08., по никое време, ми дойде някакво подобие на цикъл/нещо кафеникаво, но много слабо/. това нещо продължи 2-3 дни. имах и някаква болка в десния яйчник. сега очаквах цикълът ми на 22.08, но още го няма...правих 2 теста, които са отрицателни. имам някакви симптоми като да ми дойде- болки в корема. обикновено ме болят и гърдите, но този път- не. имам главоболие, а от 2 дни и гадене... вчера си направих тест- sure check, изчаках го около 10 минути и излязох. след няколко 4аса се прибрах и на него има едва забележима втора чертичка. предполагам, че не е валиден. иначе, цикъл още нямам, а от вчера, освен болки в корема, имам напрежение и в гърдите, което май предвещава цикъл?
 въпросът ми е, как си обяснявате тези аномалии?

# 1
Според мен на 10.08 е много рано, за да е било цикъл...Предполагам, че тези дни очакваш лелката, но аз си мисля, че е възможно и да си бременна. Изчакай и ако закъснее, повтори теста. Успех!

# 2
  • Мнения: 686
Така както описваш нещата - твърде възможно е и да си бременна - това на 10.08 да е било зацапване, поради имплантация, НО е възможно и този ти цикъл да е само по-особен (примерно, заради горещините) и скоро да ти дойде. Направи си пак тест сутрин рано с първата урина!

# 3
  • Мнения: 9 074
Ако всичко навежда на мисълта за бременност, единственото което не се връзва е имплантация на 5 ден от зачеването - нали на 5.08 е евентуалното зачеване, после поне 7 трябва за да се стигне до момента на имплантирането, а на 10-ти ти вече си имала зацапване. От друга страна, не знам друга причина за зацапването, освен да си имала розова овулация и овуто ти да е било именно онези "зацапани" дни. Ако последното е истината, то лелката ти не закъснява. Пожелавам ти да е това което искаш, тук освен да гадаем и да те подкрепим друго не можем да правим Blush

И още нещо: не разчитай много много на календари и програми, особено ако цикълът ни не е 28 дневен Laughing Те просто са пригодени за стандартния цикъл с такава дължина, но дори и при него има отклонения в овулацията и тя не винаги е на 14 ден.

# 4
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, мисля, че напълно мога да изключа вероятността да съм бременна...преди 2 часа си направих тест/ американски- тип"писалка"/, който е отрицателен. явно, че проблемът е друг. чакам си цикъла, а като ми свърши, съм на доктор Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 9 074
явно, че проблемът е друг.
Според мен проблем няма, всичко си е наред, просто си имала късна овулация. Цикълът какъв ти е по принцип? Винаги с еднаква дължина, винаги точен или...?

# 6
  • New Zealand
  • Мнения: 871
явно, че проблемът е друг.
Според мен проблем няма, всичко си е наред, просто си имала късна овулация. Цикълът какъв ти е по принцип? Винаги с еднаква дължина, винаги точен или...?
по принцип ми е точен и с еднаква дължина. трябваше да ми дойде на 22.08. вече си обяснявам това забавяне с времето. това, което ме притесни, беше кафеникавото "нещо" по никое време, което май ще се окаже 'розова' овулация

# 7
  • Мнения: 1 701
момичета, мисля, че напълно мога да изключа вероятността да съм бременна...преди 2 часа си направих тест/ американски- тип"писалка"/, който е отрицателен.
Ами и аз си направих два отрицателни теста, и аз имах зацапване по никое време и аз напълно изключих вероятността да съм бременна ... и сега съм на път да вляза в 4-ти месец! Simple Smile

# 8
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, мисля, че напълно мога да изключа вероятността да съм бременна...преди 2 часа си направих тест/ американски- тип"писалка"/, който е отрицателен.
Ами и аз си направих два отрицателни теста, и аз имах зацапване по никое време и аз напълно изключих вероятността да съм бременна ... и сега съм на път да вляза в 4-ти месец! Simple Smile

браво на теб!  bouquet по кое време на цикъла ти беше зацапването и колко продължи? колко време, след закъснението на цикъла ти, резултатът беше отрицателен? newsm78

# 9
  • Мнения: 1 701
Тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107884.msg1936344#msg1936344 пише всичко! Simple Smile
Не ми се разказва отначало! Simple Smile

# 10
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107884.msg1936344#msg1936344 пише всичко! Simple Smile
Не ми се разказва отначало! Simple Smile
10x  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 104
Според мен има вероятност да си бременна. Не всички тестове работят коректно. Изчакай още 2-3 дни и направи нов тест.При мен теста отчете доста по-късно резултата, макар да нямах никакви други симптоми освен закъснение на цикъла.

# 12
  • Мнения: 166
Дано е това което желаеш  fingerscrossed
Ние тук може да гадаем само, затова направи си пак тест със първата урина или пък отиди на лекар.

# 13
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Според мен има вероятност да си бременна. Не всички тестове работят коректно. Изчакай още 2-3 дни и направи нов тест.При мен теста отчете доста по-късно резултата, макар да нямах никакви други симптоми освен закъснение на цикъла.
тъй като, все още нямам  цикъл, точно това и смятам да направя. след 2-3 дни- отново тест/ако не ми е дошло/. благодаря, момичета за подкрепата  bouquet ако ви нямаше, сигурно щях да психясам #Crazy

# 14
  • Мнения: 9 074
Миличка, сметни си кога трябва да ти дойде, ако си имала късна овулация, тогава това би била предполагаемата дата. Тогава след нея можеш да направиш тест отново, за да се води че имаш закъснение. Каза, че на 22 е трябвало да ти дойде, значи ако сметнем че овуто ти е било около датата на зацапване (10-ти), и ако лутеалната фаза е стандартно 14 дни...хм, вече трябваше да е дошло newsm78 Или аз бъркам в сметките Blush
Давай с тест, пък ако е -, отиваш на гинеколог. Не се притеснявай, вероятно не е нищо особено, но е хубаво в такива случай да с евиди защо аджеба няма М. а няма и бебе. В твоят случай обаче не се знае дали няма бебе, но ще чакаме резултати от теста Hug Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт