Пак за зелените акита

  • 494
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
      Здравейте момичета
      змам че темата е била обсъждана ,но тъй като съм доста притеснена,искам да Ви попитам и за нашият случай.Днес малкия има зелен цвят на акото, Shockedно наистина не мога да разбера защо и откъде идва причината ?
      Само на кърма е  и със сигурност не е от сокчета и пюренца,защото не съм му давала въобще.
      Не е възможно да е от самата ми кърма причината,защото не съм яла нещо,което примерно досега да не съм яла и да му е подразнило стомахчето.
      Температура няма,преди малко му я премерих.
      Има ли и други причини,за които сега не мога да се сетя #Crazy

# 1
  • Мнения: 175
Здравей, мила
Няма от какво да се притесняваш. Моята Ева /4.5 месеца/ също от време на време имаше зелени акита. Може да е от всичко - от храна, понякога като ги боли коремчето също, а също и леко ако ги духне вятъра. Всъщносто те са притеснителни ако са в продължение на 1-2 дена. Т.е. 4-5 пъти подред са зелени, а иначе няма от какво да се притесняваш. Просто го наблюдавай.

# 2
  • Мнения: 156
И при нас се случва акитата да са зелени но щом е еднократно не е за притеснение Simple Smile

# 3
  • Мнения: 359
Бях чела във форума че ако са понастинали бебетата имат зелен цвят на акото.

# 4
  • Мнения: 368
Моето бебче около месец му бяха такива.Пиеше сокчета тогава и аз си го обяснявах,че е от ябълката или крушата.Питах педито -ня ми обясни , но ми даде направление да ги изследваме.Нищо притеснително не излезе.просто отмина,като започна да яде и други неща.
А забравих да кажа,бяхме на бяла диета 3 дни.Т.е нищо друго освен кърма.И проблема изчезна.
Успех и при вас.

# 5
  • Мнения: 601
      Благодаря Ви момичета.
      Все така продължава да му е зелено акито на Симеон.
      Ходихме при двама лекари,изписаха му прахчета ентерол,настинал е и ми е свито сърцето.
      Днес има имен ден  Heart Eyes-
МОНИ БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ!!!      Мама го обича най-много от всичко на света bigdance2 txtloves       Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes Heart  Party Time  4uu Tada dance  Close  Kiss  party006  Hands Clap  Nature Sunny  261uu Gift  party002 Tada Two Hearts  Kissing Heart smile3525 newsm51 Heart Eyes  mrstraetz Heart Eyes  Kissing Heart Heart Eyes Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover baloni happy bd baloni lovekiss Kissing Heart lovekiss Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart baloni newsm76 txtloves txtloves txtloves txtloves Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Първо - да ти е жив и здрав именника!

И второ - на настинало бебе ентерол  Shocked
Ентерол се дава при разстройства. Бебетоима ли разстройство?
Цвета на акото на бебета, които са само на кърма може да бъде в най-различни гами и това не е притеснително, освен ако няма много често изхождане и различен мирис.

# 7
  • Мнения: 601
Първо - да ти е жив и здрав именника!

И второ - на настинало бебе ентерол  Shocked
Ентерол се дава при разстройства. Бебетоима ли разстройство?
Цвета на акото на бебета, които са само на кърма може да бъде в най-различни гами и това не е притеснително, освен ако няма много често изхождане и различен мирис.
  Благодаря ти!
   Да има различен мирис на акото и не само мириса ме притесни,ами е и слузесто Rolling Eyes
   За жалост има и разстройство ,аз направо взех памперса и го показвах на лекарката и затова му го изписаха ентерола.
   Днес му пуснахме изследвания на акото,за да видим дали е дизентерия-салмонела #Crazy и ако е ще почваме антибиотици
Cry
 

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Ооо, не мисли за такива сериозни неща, най-вероятно е нещо безобидно.
Стискам палци бързо да минава  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт