Как да изчистя ръжда от бяла дреха?

  • 10 744
  • 10
  •   1
Отговори
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
От морето си купих страхотен бял сукман, но още при първото пране закопчалките изпуснаха ръжда. Вече 2 седмици се мъча да я изчистя, купих един тон препарати за петна, но нито един не помогна #Cussing out. Моля ви, дайте ми някаква идея, че хич не ми се иска да го изхвърля, нито веднъж не съм го облякла Sad.

# 1
  • Мнения: 140
Намокри мястото и натъркай с лимонтузо трябва да постои известно време.Спомних си че майка ми така ми махна едно петно.Дано да подейства.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мерси sparki  bouquet, още днес ще купя и ще пробвам.

# 3
  • Мнения: 13 512
Ако с лимон не си успяла, пробвай с белина. Аз днес изкарах петно от копче по този начин-много бързо и лесно с Аче.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако с лимон не си успяла, пробвай с белина. Аз днес изкарах петно от копче по този начин-много бързо и лесно с Аче.
Киснах го вече в белина. 2 пъти с Аче и един път в обикновенна, но не стана нищо, даже не избледня малко, все едно само с вода го бях накиснала Sad. Много упорита се оказа тази ръжда Close! С лимонтузу ще пробвам довечера, че сега нямам, трябва да си купя.

# 5
  • Мнения: 1 028
И ако с лимонтозу не стане има на Др.Бекман препарат точно против ръжда,имам един универсален негов за стари и нови и изобщо всякакви петна и съм възхитена,още не е имало петно,което да не изчезне.

# 6
  • Мнения: 3 356
Sano имат препарат за премахване на ръжда-казват че е добър

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И ако с лимонтозу не стане има на Др.Бекман препарат точно против ръжда,имам един универсален негов за стари и нови и изобщо всякакви петна и съм възхитена,още не е имало петно,което да не изчезне.
Ако не успея с лимонтузуто, ще го потърся този препарат  bouquet.

Sano имат препарат за премахване на ръжда-казват че е добър
Чух за него и го търсих, но момичетата в магазина, където се продават техните продукти (в Пз. е само един, който зарежда Сано), казаха, че нямало внос Sad.

# 8
  • Мнения: 13 512

Ето така изглежда опаковката на Д-р Бекман за ръжда, само че тази е за смоли,катран и  восък. Също така е много ефикасен.

# 9
  • Мнения: 1 202
В последно време махам ръжда от дрехи с Оксалова киселина /сипвам малко от нея и разреждам с вода /. Имаше  ТЕМА ЗА ПЕТНА ОТ РЪЖДА и от нея някоя мама беше споменала за киселината .  Peace

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Благодаря ви за идеите, момичета Hug! За сега съм го намазала с лимонтузу, ако не помогне започвам да пробвам и другите предложения Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт