Нямам желание за нищо

  • 16 259
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Напоследък ме е обхванала някаква апатия, с която не мога да се преборя. Или не искам. Или не знам как Rolling Eyes
Не ми се прави нищо у дома, в работата също едва едва си върша задълженията, а се върнах скоро и определено имах ентусиазъм. Просто не знам какво става с мен.
Започвам да се чудя кога и как ще отмине, възможно ли е да стане от само себе си или трябва да се обърна към някакъв специалист Tired

# 1
  • Мнения: 193
Сигурно си уморена. И аз съм имала такива периоди, но минават сами! После такъв прилив на енергия ме удря, че не мога да се оправя! newsm39

# 2
  • Мнения: 1 153
Да не би емоционално да ти липсва нещо,аз съм така ако нещо ми липсва ,за да се зарадея и ме обхваща лека апатия,да не би пък да е от новата смяна на ежедневието и  за това а се чувстваш уморена,докато влезнеш в синхрон с него Rolling EyesАко не е тайна какво работиш Simple SmileПожелавам ти бързо да си възвърнеш настроението Hug

# 3
  • Мнения: 5 140
Дуцка и аз така се чувствам, даже и в магазина не ми се ходи, ходя с нежелание.
Всичко правя с нежелание. Rolling Eyes
Много тъпо, но какво да се прави, ти поне беше на моренце, ами аз тук на тръстиката Tired.
Никакъв специалист не ти трябва, нека дойде по скоро срещата, ще видиш как ще се разведриш, ако искаш може и да си поговорим. Hug Нали знаеш като споделиш ти илеква, поне на мен така ми действа.
Поздрави и не унивай.  bouquet Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 622

 О, аз доста често съм така. Ти знаеш. И тогава не съм никак разговорлива.....

Но със сигурност е период.   Peace Ама е кофти период  Tired

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Може би е следствие на събитията, заради които си смени титлата?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Често съм се чувствала така. И сега съм в подобна дупка. Направи нещо за себе си - иди на фризьор, виж се с приятелки, с които не си виждала отдавна... Вземи си хубава книга от любимия ти автор и си я чети с кеф. Не знам още какво да ти кажа.

# 7
  • Мнения: 256
И аз съм така в момента. Единственото което искам е никой за нищо да не ме закача. Направо не се понасям. Да вземем да се съберем и да се изкарваме взаимно от "дупките"  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 164
Навярно е временно усещане.и дано.мисли позитивно.отиди на масаж-при професионалист.направи си ароматна вана.отиди на излет с приятели/семейство.
 Peace Hug

# 9
  • Мнения: 990
 Ееее, а аз мислех ,че само на мен ми е така! Аз съм в такава дупка от месец и по същия начин всичко ме дразни ! Единственото нещо ,което ми доставя удоволствие е да съм сама! Лошото е ,че това ми състояние неминуемо рефлектира върху мъжо и децата , а те нямат никаква вина, а и причина няма за да съм такава #Crazy!

# 10
  • Мнения: 1 416
а и причина няма за да съм такава #Crazy!
Мега Мама,
Причина да си "такава" винаги има...  Simple Smile Лесно е да си я признаеш, трудно е да се пребориш с нея...

# 11
  • Мнения: 15 619
Не се тревожи, при мен нещата стоят така  долу горе от пролетта насам. Падам си аз в дупката, хващам се за косите, издърпвам се с триста зора /т.е. самовнушения/ и от някакъв съвсем дребен повод пак обратно в дупкатаааа. Трябва ми един много мощен стимул.    Това fertilization  preggo  newsm32 или пък нещо друго
А бе и аз май не знам. Май пак ще си дърпам перушината.

# 12
  • Мнения: 4 195
Дуци доста ти се събра - и като положителни и като отрицателни емоции - поне доколкото аз знам - може би имаш нужда от почивка - но почивка от всички и всичко - 1 седмица сама някъде, на спокойствие - после вичко ще е тип-топ Peace

# 13
Положението и при мен е същото.Отгоре на всичко съм толкова нервна,че ще изям някой с парцалите smile3512много се заяждам и се разправям.Почнах да пия Шлемник за успокоение на нервите,но резултати няма smile3511

# 14
  • Мнения: 663
Аз се чувствам така когато,имам проблеми в къщи и нямам желание за нищо.Когато нещата се пооправят  връща ми се и желанието за работа и др.

Общи условия

Активация на акаунт