Възножна ли е бременност след отрицателен тест?

  • 355 036
  • 1 068
  •   1
Отговори
Здравеите на всички, отново имам питане, защото не мога да открия отговора. В друга тема бях писала, че ми закъснява с повече от 10 дни вече,но още ме е страх да си направя тест. НО въпроса е там, че преди 2 седмици си правих тест ( защото започнах нова работа и не исках да съм неподготвена) и той беше отрицателен. Сега вече обаче ми закъснява доста и гъдите ужасно ме болят. Симптомите ми са като предменструални, но не ми идва. Има ли вероятноста да съм бременна след като теста показа, че не съм. А и да съм забременяла след това е почти невъзможно според мен.  Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз не бих чакала толкова и бих отишла на гинеколог,все пак 10 дни са това. Не вярвай толкова на тестовете. Дано е това,което желаеш Peace

# 2
  • Мнения: 313
Не разчитай само на теста. Консултирай се с лекар. Аз при три отрицателни теста се оказах бременна. Crazy

# 3
  • Мнения: 4 451
Включвам се да ти разкажа забавната история на моя много близка приятелка. Цикъла и закъсняваше доста. Направи тест - отрицателен. Направи втори - пак отрицателен. Третият го направи мъжът и (хей така за майтап) - положителен! hahaha След двата поредни отрицателни теста отиде на гинеколог и се оказа бременна. Вече си има един 4 - годишен юнак от отрицателни тестове. Закъснението на цикъла ти е достатъчно, така че при евентуална бременност видеозона веднага ще покаже резултата.

# 4
  • Мнения: 1 701
Ами и аз направих два отрицателни теста, резултата го виж в подписа ми! Simple Smile Успех!

# 5
  • Мнения: 2 825
Правила си тест преди закъснението и е бил отрицателен, но вече имаш 10 дена закъснение и не си правила нов тест? Правилно ли разбрах?
Ако е така направи още един тест, при такова закъснение би трябвало да покаже верен резултат, а ако все още е отрицателен - отиди на лекар!!!

# 6
  • Мнения: 731
Според мен е напълно възможно. Най-добре иди на гинеколог, за да си сигурна. Успех!

# 7
  • Мнения: 54
и моето детенце е от отрицателен тест така че не губи време

# 8
  • Мнения: 4 053
Не разчитай само на теста. Консултирай се с лекар. Аз при три отрицателни теста се оказах бременна. Crazy

и аз,и аз Laughing

# 9
  • Мнения: 686
Да - възможна е! Не знам как издържаш - аз бих си правила тест поне през ден.

# 10
  • Мнения: 221
Аз имах два отрицателни теста, а в крайна сметка резултатът е налице smile3503

# 11
# 12
  • Мнения: 166
Да, възможно е. Аз лично не съм попадала в такава ситуация, но една моя позната, беше правила 6 теста, но всичките били отрицателни, оказа се че имало бременност, която била установена от доктор, а положителен резултат показал теста едва след  втория месец.

Пожелавам ти да е това което искаш Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз май и преди ти писах: направи си тест, кръвен тест, отиди на доктор. Какво има да те е страх толкова?!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 69
Аз май и преди ти писах: направи си тест, кръвен тест, отиди на доктор. Какво има да те е страх толкова?!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт