Good-bye Cellulite на Nivea

  • 824
  • 12
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Искам да ви попитам, ако сте използвали Good-bye Cellulite на Nivea, дали ви действа обезводняващо. Защото аз откакто го ползвам /3 дни/ много ми се ходи до тоалетна. Не искам да отслабвам за сметка на изхвърляне на вода, защото това не е отслабване. Моля ви споделете ако имате наблюдение. Много съм притеснена.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, никой ли не го е ползвал? Нямяте ли мнение. Моля ви да ми пишете, ако сте го ползвали

# 2
  • Мнения: 3 447
Аз го ползвам, но не съм забелязала такова нещо. Едва ли е от него - все пак той действа външно, не ти минава през бъбреците Simple Smile

# 3
  • Мнения: 765
Помисли от какво друго може да е . Аз ползвам много по-силни кремове от този и не съм забелязала подобна реакция . Моя приятелка го ползва и сподели с мен , че не вижда някаква промяна .

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много Ви благодаря за отговорите. Вече се бях отчаяла, че някой ще ми каже. Нямам някаква промяна друга. Не съм увеличила приема на вода, аз по-принцип пия много вода и ходя до тоалетната много, ама това чудо просто не е било
А при теб Dona има ли някъкъв ефект крема. От колко време го ползваш

# 5
  • Мнения: 3 447
Ами аз съм на първата опаковка още, ама се мажа от дъжд на вятър. Имам чувството, че има някакъв ефект, но това може да се дължи на общото отслабване... а може и да се заблуждавам Simple Smile Не мога да кажа със сигурност, че има ефект.

# 6
  • Мнения: 10 513
Приятелка, която живее в Белгия е свалила 6см от бедрата с него за около 2 месеца.

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз го ползвам от 5 дни и единственото, което забелязвам е че много ходя до тоалетна. Това даже взе да ме притеснява.

# 8
  • Мнения: 686
Аз го ползвах преди няколко месеца и като се замисля май наистина имаше подобен ефект, но аз го отдавах на друго.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 493
ползвам го вече 1-2 месеца, но не съм забелязало такова действие  newsm78, но аз и друга промяна не забелязвам  Crazy

# 10
  • Мнения: 5 593
Аз го ползвах два месеца. Хареса ми като ефект, махна ми целулита почти напълно /но моя беше сравнително малко/ и въпреки че сега имам пауза, а и си позволявам от вредните храни  Embarassed, не ми се е появил нов. Мисля пак да направя един курс. Не съм забелязала да ходя по-често до тоалетната от него.

# 11
  • Мнения: 1 540
Аз го ползвах два месеца. Хареса ми като ефект, махна ми целулита почти напълно /но моя беше сравнително малко/ и въпреки че сега имам пауза, а и си позволявам от вредните храни  Embarassed, не ми се е появил нов. Мисля пак да направя един курс. Не съм забелязала да ходя по-често до тоалетната от него.

Мила, ти нямаш целулит. Нормално е като си стиснеш "баджака"  Wink да се вижда малко "надиплено", но това са мастни клетки, които е нормално да имаш. Ако наистина имаш целулит, един крем няма да помогне. Имаше една тема, в която жената нито с фитнес, нито с диета си го е махнала. Целулита не се дава лесно за жалост Cry

# 12
  • Мнения: 7 914
Не ми се вярва да има връзка между крема и честото ходене до тоалетната...последно може да се държи на настинка Peace

Общи условия

Активация на акаунт