Кърмене и гуарана.

  • 712
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Не съм луда, или може би съм. Една от подопечните ми кърмачки ми се обади спешно да ме пита дали може да пие някакви капки за отслабване с активна съставка гуарана? Към капките се предлага и крем, с който се мажат проблемните зони. Убедили са я, че ефектът е поразителен, а майка и ги ползва и е много доволна. Тя пита дали може да ги пие, при положение, че бебенцето и е изцяло на кърма и е на 40 дни?

Моето мнение е категорично НЕ, но кажете вие. Съжалявам, нямам време да търся информация в нета. Срещали ли сте нещо по въпроса?

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 17:56 от Смърфиета

# 1
  • Мнения: 1 896
Единственото, за което се сещам, е енергийна напитка с гуарана, на която пише, че не е подходяща за бременни и кърмачки.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
С такова малко бебе само на кърма не бих пила ни-що!!!

# 3
  • Мнения: 1 547
Благодаря, благодаря! Не че съм мислила, че ще ми кажете друго...
Аз се накарах по телефона и тя смени тактиката - предложи на мен да ми вземе капки и крем. Нали аз съм кърмачка от време на време, а напоследък през цялото време  Twisted Evil

Съвсем лаически ще се изразя, но гуараната действала като кофеин (някакво количество), умножено по 3.

basilisk, добре, че някой се заглежда по енергийните напитки  Wink

belinda, да не се вълнуваме толкова. Да даваме акъл на поискване и да не се държим така, сякаш всички бебета са наши. Така съм решила аз.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 8 451
Смърфи,ти отговора го знаеш. WinkКаква гуарана на 40 дни??? Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679

belinda, да не се вълнуваме толкова. Да даваме акъл на поискване и да не се държим така, сякаш всички бебета са наши. Така съм решила аз.  Sunglasses
Ми ти нали питаш, аз затова казвам Thinking Инак добре си решила...

Общи условия

Активация на акаунт