Справочник на младата майка

  • 519
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 537
Здравейте, момичета от всички възрасти! Както виждате (от броя на публикациите ми) съм нова във форума, така че ме извините (или "изключете"), ако темата не е нова, но ако е - мисля че може да е полезна на младите майки - а именно да съберем "на куп" цялата информация, която по принцип би трябвало да я получаваме от педиатрите си, но.....както и та е...!! Та информацията за прегледи, консултации и прочие, които са задължителни или препоръчителни за децата ни и на каква възраст, съответно да се правят. Мисля, че би било полезно, ако можеш да видиш някъде цялата хронология, както я има напр. за ваксините(дори такива брошури раздават още в родилния дом, въпреки че по мое наблюдение, май само това спазват педиатрите - ваксините).

# 1
  • Мнения: 515
Цитата по-долу го взех от една друга тема.  Представлява календар за зад.прегледи (а мисля, че бяха включени и ваксините - на каква възраст се правят и т.н.).

"Влизаш в менюто вдясно - ЗА ПАЦИЕНТА - после в Мерки за промоция, превенция и профилактика на здравето  пак от падащото меню  в ляво, после в зип, който се появява в средното поле - http://www.nhif.bg/downloads/06-Prilojenie-2006-12-01-2006.zip"

# 2
  • Мнения: 407
Това е много хубава тема.
Браво!!!
Ще я следя.

Общи условия

Активация на акаунт