НАН -2

  • 1 403
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Ние сме изцяло на АМ НАН-1,няма проблеми със запек.Кога и дали трябва да сменям с НАН -2.Педито ми каза,можело от 5 месец да сменя,а можело и до 1г. да остана на НАН -1.Сега се чудя да го сменям ли или не?

# 1
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Здравей, като гледам дъщеря ти е още малка за смяна на АМ. Ние сменихме с НАН-2, когато Даме навърши 6 месеца. Изглежда не го наяждаше вече. На кутията пише, че двойката се дава от шестия месец.Сега сина ми е на година и 5 месеца, още си пие НАН-2 сутрин и вечер.
За малко да забравя, пробвахме и с Хип-2, но беше много гъсто и малкия не искаше да го пие.Хумана му беше гадно, та после мъжа ми го бъркаше с кафе:)

# 2
  • Мнения: 27 524
Когато е посочено на кутията - мисля, че НАН се даваше след 6 навършени месеца  Peace

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Аз започнах да давам двойката от 6 месеца, тази възраст е отбелязана на кутията.

# 4
  • Мнения: 2 019
Аз започнах да давам двойката от 6 месеца, тази възраст е отбелязана на кутията.
Peace

# 5
  • Мнения: 5 140
Даваш го като бебка навърши 6 месеца.

# 6
  • Мнения: 22
Благодаря за отговорите,ще изчакам поне до 6 месец тогава.

# 7
  • Мнения: 8 917
Ние сме изцяло на АМ НАН-1,няма проблеми със запек.Кога и дали трябва да сменям с НАН -2.Педито ми каза,можело от 5 месец да сменя,а можело и до 1г. да остана на НАН -1.Сега се чудя да го сменям ли или не?
Изчакай да навърши 6 месеца. Аз лично бих забавила с НАН 1, отколкото да избързам с НАН 2 Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 926
Извинявам се , че използвам темата, но да попитам. Ние сме на НАН ХА - не 4е е алергична малката , просто доки каза,че е ОК щом сме почнали на такова. Сега като идем ще я питам , но да чуя и вашето мнение - дали да сменя вече с НАН 2, дали не я изнежвам с този НАН ХА newsm78

# 9
  • Мнения: 8 917
Извинявам се , че използвам темата, но да попитам. Ние сме на НАН ХА - не 4е е алергична малката , просто доки каза,че е ОК щом сме почнали на такова. Сега като идем ще я питам , но да чуя и вашето мнение - дали да сменя вече с НАН 2, дали не я изнежвам с този НАН ХА newsm78
И Гери беше с НАН ХА - ей така- за "застраховка" според тогавашното ни педи. След годинката преминахме на Нестле Джуниър - не мисля, че е "изнежена" Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 926
Извинявам се , че използвам темата, но да попитам. Ние сме на НАН ХА - не 4е е алергична малката , просто доки каза,че е ОК щом сме почнали на такова. Сега като идем ще я питам , но да чуя и вашето мнение - дали да сменя вече с НАН 2, дали не я изнежвам с този НАН ХА newsm78
И Гери беше с НАН ХА - ей така- за "застраховка" според тогавашното ни педи. След годинката преминахме на Нестле Джуниър - не мисля, че е "изнежена" Peace
Благодаря ти   bouquet И аз сигурно ще продължа с него - действа и добре.

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз започнах да давам двойката от 6 месеца, тази възраст е отбелязана на кутията.

 Peace

Защото след 6-тия месец детето ти ще има нужда от повече витамини и т.н, които в НАН1 са по-малко

# 12
Санта,и ние бяхме на НАН ХА .На вашата възраст го сменихме направо с НАН-2, а след годинка на Нестле Джуниър.Мисля,че е хубаво да го смениш,защото до колкото си спомням в състава на НАН-2 има някаква бактерия,която предполагам изгражда имунитет на детето.

Общи условия

Активация на акаунт