Препоръчайте ми готварска печка с керамичен плот

  • 2 192
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 870
Майка ми е решила да си сменя печката и ми постави задача аз да я избирам... Изискванията са да е енергиен клас А, около 53 л. вместимост, мултифункционална фурна, таймер, по възможност inox и с 36м. гаранция. Разгледах сайтовете на Технополис и Техномаркет, общо взето се спрях на марките Gorenje и Ariston, приемам и други предложения  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Горение е мойта ,от 3 години ми е и е като нова,много съм доволна Wink

# 2
  • Мнения: 959
Горение е мойта ,от 3 години ми е и е като нова,много съм доволна Wink
Peace

# 3
  • Мнения: 870
Мерси за отговорите момичета, аз имам пералня Горение и съм много доволна от нея, сигурно ще вземем и такава печка.

# 4
  • Мнения: 72
Аз ползвам аристон. Но да знаеш че инокса става на петна за отрицателно време Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 457
аз съм с АЕГ и съм много доволна,мисля че сега е на промоция в техномаркет  сплота за 1099лв. Peaceима таймери всякакви ,дисплейче и само 2 копчета за въртене Mr. Green

# 6
  • Мнения: 870
аз съм с АЕГ и съм много доволна,мисля че сега е на промоция в техномаркет  сплота за 1099лв. Peaceима таймери всякакви ,дисплейче и само 2 копчета за въртене Mr. Green

Аз я видях тази промоция, но не трябва печката да е за вграждане...
Относно Inoxa мислех че се почиства по-лесно от другите...

# 7
  • Мнения: 3 457
АМИ АЗ ПОчИСТВАМ С НА ЕДИН ПРЕПАРАТ НА ВюР...НЕщО СИ НЕ ПОМНЯ ТОчНО КАКВО БЕшЕ Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
аз съм с АЕГ и съм много доволна,мисля че сега е на промоция в техномаркет  сплота за 1099лв. Peaceима таймери всякакви ,дисплейче и само 2 копчета за въртене Mr. Green

Аз я видях тази промоция, но не трябва печката да е за вграждане...
Относно Inoxa мислех че се почиства по-лесно от другите...
Лично на мен ми се струва,че лесно се чисти-има спец. препарати Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Горение е мойта ,от 3 години ми е и е като нова,много съм доволна Wink
И ние сме с такава и също от 3 години.И аз -доволна.

# 10
  • София
  • Мнения: 293
Наскоро и пред мен стоеше този проблем.
Горенье ги водят много хубави, но ако трябва да има таймер и на котлоните, не само на фурната, цената вече е над 1300 лв. Много е хубава печката, но за мен това са доста пари Sad
Ако се спрете на Горенье имайте предвид, че са най-евтини в магазин Техномикс (бул. Европа след околовръстното по посока Метро Люлин).
Вчера си взех оттам хладилник Горенье с 130 лв по-евтино отколкото на другите места  Peace

# 11
  • Мнения: 870
Мерси на всички за отговорите, днес бяхме в Техномаркет и взехме Аристон с мултифункционална фурна и таймер за изключване на фурната. Гледахме пак Горение, но по-евтините модели нямаха таймер, а майка ми много държи на тази функция. Сега е доволна защото и хладилника е Аристон и се съчетаха добре.

Общи условия

Активация на акаунт