Отзиви за хотел Марагидик Априлци?

  • 7 473
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Моля ако някой е посещавал хотела да си напише мнението. В понеделник трябва да изпратя капаро.
Ето и сайта, чрез който ги открих http://www.maragidik.com/

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
хубав е, не сме имали проблеми с обслужане, стаи, ресторант и т.н. Какво точно те интересува?

# 2
  • Мнения: 2 849
Дайте цени за там ,моля . Flutter

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 440
Организирахме семинар там в началото на юли и ползвахме отстъпка за настаняването и храната. Но иначе ми се вижда малко скъпо за качеството на услугите им. Например едно кафе струва към 1 лв. Настаняването е в хотелската сграда и в къщички (бунгала). Бунгалата са прилични, чисти, но нищо специално. Те според мен не отговарят на категория 3 звезди, каквато е категорията на целия комплекс. В ресторанта готвят добре, има разнообразно меню. Басейнът е доста хладен и ми се струва че вече няма да е много комфортен за деца особено.

# 5
  • Мнения: 1 655
хубав е, не сме имали проблеми с обслужане, стаи, ресторант и т.н. Какво точно те интересува?
Интересува ме как се чувстват децата там, басейните (вкл. и детския) как се поддържат, каква е обстановката в стаите (резервирах двойна стая със спалня), храната, обслужването. Къде се намира хотела в Априлци?
Милена ме подсети да ги питам къде са ни резервирали точно стаята, че дори не ми споменаха за тези къщички, дано не е в тях. Това за студения басейн не ми харесва  Confused Малкия се е наточил много за него
Цената на двойна стая е 48 лв с включена закуска.
А някой може ли да даде цени на хотел Априлци?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
Хм, ние сме били там 2 пъти, но без деца. В къщичките е прилично, без да е особен лукс. Вие щом сте платили за стая не биха могли да ви настанят в къщичка, цената е почти двойна  Grinning.
По мое мнение това е един от евтините хотели в Априлци с добро съотношение качество цена
http://www.aprilci.com/hotel/index.htm - това може би еот същата категория, но пък ресторанта не ме кефи лично мен - кофи обслужване и кофти манджи

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Сравнявайки "Мара Гидик" и разположения над него "Панорама" ползата е за втория.Цените са почти еднакви,но обслужването в "Панорама "е по-добро.Но,като цяло Априлци си остава село без възможности за забавление.Хората са "дръпнати" и странни.В Беклемето над Троян е много по-приятно и красиво.Все пак това е лично мое мнение(и на цялата компания).

http://www.bgglobe.net/index.php?s=-1134&l=0

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
Но в Панорама май няма басейн или бъркам? newsm78

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Още не са го построили:)

# 10
  • Мнения: 1 655
След прочетеното съм на път да се откажа  Sad  Може би ще се ориентираме към хотел Дива в Чифлика, там нали имаше детски басейн с топла минерална вода?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 522
Еее Дива е доста по-добър вариант (или поне беше през 2005, че нещо от т.г. чувам не много добри отзиви), но е и от друга ценова категория .Цените са 1.5 -2 пъти по-високи. Ако се обадиш сега може би за декември ще има места (не искам да те плаша, но за там резервеции се правят 2 месеца напред и в момента можеш да се уредиш с нещо само ако имаш луд късмет някой да се е отказал). Басейнът е нормално топъл .
0670 / 60935 ето ти телефона там и късмет  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Бяхме там в къщите  обаче, не в хотела. Удобно беше защото Сиси беше на 2 години и играеше навън-вътре... Басейна беше много студен, аз не успях да вляза в него, за Сиси да не говорим. Кухнята не беше кой знае какво... 5 дена изкарахме но 2ри път там не отивам. От там отидохме на Чифлика в х-л Веника...видя ми се рай в сравнение с Априлци.

# 13
  • Мнения: 1 655
Както и очаквах, няма места в Дива, Веника и още няколко други добри места с топли минерални басейни и сравнително не много далеч от София Sad Ами като се сещам в последния момент, така е. В крайна сметка резервирах 2 нощувки в хотел Виталис в Пчелин Бани, в обновената част на хотела. Ще разкажа впечатления след това, ако някой се интересува.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 522
Както и очаквах, няма места в Дива, Веника и още няколко други добри места с топли минерални басейни и сравнително не много далеч от София Sad Ами като се сещам в последния момент, така е. В крайна сметка резервирах 2 нощувки в хотел Виталис в Пчелин Бани, в обновената част на хотела. Ще разкажа впечатления след това, ако някой се интересува.
аз искам, че се обаждах в х-ла и  едно неориентирано момче ми говореше за някякви карти с включени закуска, обяд и вечеря + 3 процедури, които излизат по-евтино от апартамент нощувка (без карта), ама нищо не разбарх от обясненията  #Crazy. и ако имат актуални цени за м.януари 2007 също ще съм благодарна за инфо и най-вече условията стават ли за малки деца или е мизерабъл. newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт