за всички мами от клиниката в красна поляна

  • 698
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Здравейте,
Моето дете е пациент на клиниката в Красна поляна. Ние там правим по 2 процедури ЛФК - една сутрин и една на обед. Лятото нямахме проблем с предвижването, но с наближаване на студения сезон започнаха главоболията ми. Ние живеем в Младост 4 и пътя до клиниката е 1 час с кола и час и половина с автобус. Сутрин имаме кола, която ни кара, но следобед в повечето случаи трябва да се ползва градски транспорт. Нашата детегледачка по здравословни причини ни напусна и сега не мога да намеря жена, която да се наеме да я води малката на рехабилитация. Аз от понеделник трябва да започна работа, за да имаме пари за процедури. Една мама ми каза, че има  ясла в клиниката, но след като попитах ми казаха, че ще запишат детето в листа на чакащите, което не ме устройва. След много чудене се сетих за позната, която живее в региона. Мислех си дали има и др мами, които имат нужда някой да им гледа детето близо до клиниката,а няма каде да го оставят. Тя има помещение, което отдава под наем на един център за езици и се чудех дали да не я попитам за център - ясла/градина за такива деца. Иска ми се да знам дали още някой има нужда от такава услуга преди да говоря с нея.  Hug
Цвети

# 1
  • Мнения: 997
Цвети, сигурно би имало интерес...
В една тема, в момента на втора страница, д-р Чавдаров беше загатнал за възможност рехабилитатори да ходят в дома на детето в работно време. Според мен няма да е лесно, но знаеш ли....доста мами има в Красна поляна, които пътуват от Младост. Може би ако се прояви интерес, ще се намери начин рехабилитатор да посещава децата вкъщи. Мисля, че ще е възможно да му се запълни деня само от обиколки в Младост...дори да не му стигне времето. А колкото до идеята ти.... за какво става въпрос. Неща като дневен център, където децата да прекарват деня си и евентуално да се водят на гимнастика? Или просто като детска градина. Въпросът е важен....ако е само детска градина, доколкото разбрах има една при  Военна болница и разбира се 112. Но, ако е важно за детето да ходи на гимастика - трябва да се организира и възможност за водене и вземане....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122064.0

Ето я темата.

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 20:30 от елена акманова

# 2
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Това до военна болница е по-скоро кабинет на логопеди и специални педагози. Приемат и почасово гледане, но не е баш ясла в оня смисъл дето си представяме.

# 3
  • Мнения: 112
Става въпрос за център в който да са деца, които ходят на гимнасика в клииниката. Идеята е да се водят за процедури и да се връщат. Като тази в болницата, но не в самата олница. Как е работата? Справяш ли се ?Simple Smile Аз се връщам от понеделник:)

# 4
  • Мнения: 997
Цвети, не знам какво работиш, но ти пожелавам да ти е лека, доходна и успешна работата.....Щом е обвързано с водене на рехабилитация може би ще има интерес от работещи родители. Но как си представяш организацията на подобен дневен ценър - разрешителни, финансиране.....обзавеждане.

Общи условия

Активация на акаунт