Кратка класификация на мъжете ))))

  • 624
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 121
Приятните , добри мъже са грозни .

Красивите мъже не са приятни и добри .

Красивите и приятни мъже са гейове .

Красивите , приятни и хетеросексуални мъже са женени .

Мъжете , които не са чак толкова красиви , но са приятни , нямат пари .

Мъжете , които не са чак толкова красиви , но са приятни и при това с пари , смятат , че ги преследваме заради парите .

Красивите мъже без пари преследват нашите пари .

Красивите мъже , които не са чак толкова приятни и са донякъде хетеросексуални , не смятат , че сме достатъчно красиви .

Мъжете , които ни смятат за красиви , които са хетеросексуални , донякъде приятни и имат пари , са прасета

Мъжете , които са донякъде красиви , донякъде приятни , имат достатъчно пари и - слава богу ! - са хетеросексуални , са стеснителни и НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА !

Мъжете , които никога не правят първата крачка , автоматично загубват интерес , когато ние поемем инициативата .

ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА , КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ ?

Мъжете са като хубавото вино . В началото са гроздови зърна , и е наша работа да ги смачкаме , и да ги държим на тъмно , докато узреят и се превърнат в нещо , с което ще ти е приятно да вечеряш .

# 1
  • Мнения: 13 512
Това вече съм го пускала преди няколко месеца тук

# 2
  • Мнения: 677
ех гале,гале,гале...тук вече всичко е пускано,вдигано,изтривано и заключено...мъка...ако това те успокоява-аз също не разбирам мъжете..навремето си мислех,че разбирам жените,но откакто се регистрирах тук и  в това не съм сигурен..

# 3
  • Мнения: 5 622
Приятните , добри мъже са грозни .

Красивите мъже не са приятни и добри .

Красивите и приятни мъже са гейове .

Красивите , приятни и хетеросексуални мъже са женени .

Мъжете , които не са чак толкова красиви , но са приятни , нямат пари .

Мъжете , които не са чак толкова красиви , но са приятни и при това с пари , смятат , че ги преследваме заради парите .

Красивите мъже без пари преследват нашите пари .

Красивите мъже , които не са чак толкова приятни и са донякъде хетеросексуални , не смятат , че сме достатъчно красиви .

Мъжете , които ни смятат за красиви , които са хетеросексуални , донякъде приятни и имат пари , са прасета

Мъжете , които са донякъде красиви , донякъде приятни , имат достатъчно пари и - слава богу ! - са хетеросексуални , са стеснителни и НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА КРАЧКА !

Мъжете , които никога не правят първата крачка , автоматично загубват интерес , когато ние поемем инициативата .

ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА , КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ ?

Мъжете са като хубавото вино . В началото са гроздови зърна , и е наша работа да ги смачкаме , и да ги държим на тъмно , докато узреят и се превърнат в нещо , с което ще ти е приятно да вечеряш .

За пръв път го виждам това  Wink

Супер е и е ужасно вярно  Peace ( за съжаление )

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ех гале,гале,гале...тук вече всичко е пускано,вдигано,изтривано и заключено...мъка...ако това те успокоява-аз също не разбирам мъжете..навремето си мислех,че разбирам жените,но откакто се регистрирах тук и  в това не съм сигурен..
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 239
Не четох глупостите, но за сметка на това видях края. Там става дума за грозде и тъй нататък. Сега ще ти кажа аз на теб каква е истината. Жените са като гроздето, а мъжете са като хубавото вино. Става дума за промените през годините, ако се сещаш за какво говоря. Именно заради това жена ми и аз си знаем, че стига да си мълча няма проблем да се забавлявам защото станахме на години вече. Жена ми е интелигентна и на всички ви пожелавам такава половинка. Тя понякога си е над половинката. 3/5 например.

Общи условия

Активация на акаунт