Сами ли опаковате подаръците?

  • 5 019
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 581
И мислите ли като мен, че е добре да го направите сами и да вложите лично отношение. Или предпочитате по-лесния вариант да ги опаковат в магазин?
Това е последната кутийка, която направих за сватбата на моя приятелка. ( а вътре има картичка, сребърна икона и парички)

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 14:20 от zori gb

# 1
  • Мнения: 6 167
предпочитам професионалната работа. в магазина или в специално студио.

но зависи и от повода, от човека и тн - понякога го правя и сама, когато искам да вложа повече личен елемент.

само поводи да има - за подаръци!

# 2
  • Мнения: 10 982
Не съм от най-сръчните, но обичам да опаковам подаръците на най-близките си хора - малко грозничко, но от сърце  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 6 868
По принцип с удоволствие бих опаковала сама подаръците, но рядко го правя. Причината е, че трябва специално да ходя и да търся материали, защото вкъщи не ми се намират такива. Много по-лесно не в магазин, защото там си имат всичко и само си избираш какво точно искаш.
Иначе кутията, която си направила е много хубава Simple Smile

# 4
  • Мнения: 17
Кутията е супер, браво Simple Smile И аз искам така да мога. Иначе обичам да опаковам подаръци, но не съм от най- сръчните, сестра ми е виртуоз направо, та обикновено моля нея. Иначе се справям и сама, а най- обичам в магазина. В Плевен имаше едно магазинче, в което имаше разни дреболийки, но се занимаваха главно с опаковане- е, няма да ви казвам една книга как я направиха- направо бях изумена и адски възхитена Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 581
Ами аз съм плевенчанка, живееща в Бургас.  Joy

# 6
  • Мнения: 533
Зависи от повода и от човека, но като цяло по-често давам подаръка да го опаковат професионалисти.

# 7
  • Мнения: 6 607
Ами не ми не ми се отдава ,тока че се доверявам на професионалистите

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И мислите ли като мен, че е добре да го направите сами и да вложите лично отношение. Или предпочитате по-лесния вариант да ги опаковат в магазин?
Това е последната кутийка, която направих за сватбата на моя приятелка. ( а вътре има картичка, сребърна икона и парички)


Егати.......това си изглежда съвсем професионално........къде личи, че е лично творчество..........аз винаги ги опаковам така, че да внушават на човека желание да разкъса опаковката  Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 268
Поздравления- опаковала си подаръка много хубаво. На мен не ми се отдава много,но понякога и аз проявявам въображение.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Коледните задължително ги опаковам сама. Всичко друго оставям в ръцете на професионалистите.

# 12
  • Мнения: 235
Сама , сама , колкото пъти от бързане се доверя на някоя от жените , работещи в магазините за опаковки , резултата е почти плачевен.
Аз пък мойте много си ги харесвам как стават , така че когато не бързам , си ги творя аз

# 13
Добре момичета, какво означава професионалист!?? Погледнете каква хубава кутия. Трябва просто да не те мързи, да имаш малко сръчни ръчички и да си купиш панделките.

БРАВО НА МОМИЧЕТО!  bouquet

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А как се връзва така панделка ?

zori gb можеш да направиш един виртуален курс по опаковане......аз съм впечатлена   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт