откъде покривала за диван и фотьойли

  • 8 804
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
От няколко седмици обикалям магазините и не мога да намеря нищо близко до това, което търся. Та значи  трябват ми ковертюри за холна гарнитура. Харесва ми да са от подплатена материя- напоследък са напускали навсякъде такива- но цветовете са едни убити- сивичко, бежово, жълтеникаво, а аз търся нещо по наситено- оранжево, червено, бордо. Моля Ви ако знаете някакъв добър магазин в София, който може да ми свърши работа, помагайте. Hug

# 1
Ураааааа! Знам, знам, знам!

Наскоро се гърчех със моето скъсано диване, или по-точно казано разпорения ми диван и един приятел има приятели, които са тапицери. Те пък са му казали, че доста хора в бранша пазаруват от едно място.

Значи, то е от светофара на Красна поляна, посока Овчата Купел като свиеш в дясно (вдясно има едно училище с доста голям двор) караш до края на улицата и пред теб се появяват първите къщи на Факултето. Там точно е обръщалото на рейса, ама не го знам кой номер е,щот ходих с кола. Правиш и ти обратен на обръщалото и веднага в дясно на приземен етаж в първия блок, който ти попадне точно след спирката е магазин/склад.

Няма да ти разказвам колко модели има там. А ценитееееее! Аз купих към 10 метра, избора е огромен, имат две големи помещения пълни с топове дамаски. Ако по магазините цената на моята дамаска беше от 14 лв. нагоре, то аз я взех на 9,90!!!! .smile3533 smile3521По-тънките, промазаните които сега ги има навсякъде бяха на 5-6 лв

Идеята ми беше да закърпя на ръка бримките по канапето ми, да метна отгоре една хубава дамаска на принципа на китеника и няма да ти обяснявам какво се получи? Направо стаята светна. Моята дамаска е жълта, много топла с едни много малки черни правоъгълничета по нея. Супер изглежда!

Задължително отиди, мисля, че ще избереш най-доброто и ще си спестиш излишните харчове. ХА успех!

# 2
  • Мнения: 258
Много ти благодаря, много изчерпателно си ми отговорила.  HugА и ми е наблизо мястото, за което говориш. Дано да има и от по- дебелите материи, защото ми трябва не толкова дамаска, а по-скоро нещо по-дебеличко- покривало. Задължително ще трябва да го проверя това местенце, дано да го открия  Grinning А пък ако намеря нещо подходящо имаш едно черпене от мен Mr. Green

# 3
Сладурче, това което си купих аз беше най-дебелата дамаска, която съм виждала на пазара. Все пак не копаем парите с лопати, за да можел да си позволим през две години да си сменяме мебелите и дамаските, нали.

А и до скоро сънувах дамаски и даже да си призная ревах заради тях, защото свекървата ме беше оставила с един яркооранжев китеник в хола. Мъжа ми се дърпаше и не го даваше, но можеш ли да си представиш китеник и то оранжев?!??? smile3515

Аз го махнах и почти веднага тръгна бримка, после още една и още една. Докато се опомня какво трябва да направя вече половината се беше свлякъл. Но 600 лв за претапициране НЯМА ПЪК ДА ДАМ! То е по-добре да си купиш ново. Затва сега за 90 лв. си имам нова визия на хола.

Остава да изхвърля и масата и секцията smile3508 smile3532  animal085

Успех! А за черпенето го остави. Можеш само да се похвалиш после какво си избрала  love001

# 4
  • Мнения: 213
Цитат
Значи, то е от светофара на Красна поляна, посока Овчата Купел като свиеш в дясно (вдясно има едно училище с доста голям двор) караш до края на улицата и пред теб се появяват първите къщи на Факултето. Там точно е обръщалото на рейса, ама не го знам кой номер е,щот ходих с кола. Правиш и ти обратен на обръщалото и веднага в дясно на приземен етаж в първия блок, който ти попадне точно след спирката е магазин/склад.
nuty, моля плийз да дадеш малко повече инфо - например къде е тоя светофар (например име на улица, че аз тези квартали 'ич не ги познавам) и име на магазин-склада.
Мерси много

# 5
Как мога да си ушия покривало за дивана и фотьойлите и молко метра дамаска ще ми трябва?

Общи условия

Активация на акаунт