За смяна на Ам

  • 424
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Мили майчета, моя бебок не иска мляко. Пие само сутрин и вечер и е истински ужас. Ако хапне 100 мл пак е добре. Давам му кашите лека нощ, но лекарката ми каза да не му ги давам много често, млякото си било мляко. Права е но кашата поне я яде и не си ляга гладно. Има ли майчета които дават тези каши, споделете вашето мнение, колко често ги давате?Другия ми въпрос е дали може да е от самото мляко? Ние сме на Аптамил, ако купя Милупа (тя ли е за злояди деца?) дали ще прояде? Ако вашите бебета са злояди споделете какво им давате? Постоянно сме в долните граници и много се притеснявам. Дайте съвет какво мляко може друго да дам или нещо друго за вечеря и закуска. Попара не иска. Мерси на всички!

# 1
  • Мнения: 695
ние бяхме на Фризолак и в един момент малката започна да отказва млякото,ядеше много малко вечер и малко сутрин.смених млакото с Милупа и нямахме проблеми.
изчакай обаче и други майчета да си кажат мнението Peace

# 2
  • Мнения: 4 428
Ами не знам дали е от млякото. Маги през деня яде по о/о 180-200мл, а вечер по 90мл. Просто не иска повече и това е. И е така откакто се е родила, последното ядене почти го отминава

# 3
  • София
  • Мнения: 663
ние ядем мляко само сутрин - 230гр. и вечер - 100гр., хумана. малко е злояда ама никое друго мляко не й харесва. а млечна каша давам през 2 дни-харесва й. назад сме и ние с кг.- 6 300, но всяко дете си е индивидуално и не е хубаво да го насилваме-то знае от колко има нужда

# 4
  • Мнения: 210
Аз не го насилвам, но се притеснявам. Като хапне 100мл за вечеря и спи 12 часа, буди се гладен и хапне още около 100мл и до 12 на обед вече умира от глад пюретата си ги хапва, каша също, но с това мляко е ужас а е хубаво да пие поне до годинка. А и без млечно ядене не става. Ще пробвам с Милупа та дано помогне. Мерси на всички  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 149
За смяна на млякото Naughtyвнимавай много-цял месец си патих.За кашите -моя бебчо също по едно време не искаше да яде нищо с изключение на кашите "Лека нощ"на ХИП-през ден можеш да даваш спокойно-но щом не сте дебелички -можеш и всяка вечер да даваш.Има и млечни -и с плодове-сменяй ги.Педиатърката ти е казала да не даваш всеки ден защото не ги препоръчват за да не затлъстеят бебетата но щом сте на долната граница...................може -от опит ти го казвам-ние също  все сме на долната граница.Не се притеснявай-това е само период през който просто трябва да преминете.Желая ти успех.Дано да съм помогнала  bouquet

# 6
  • Мнения: 992
ами има такива деца , които по рано се оъказват от млякото, да млякото си е мляко, но след като детето не го иска...Пробвай да му разнообразяваш за вечерта храненията , в смисъл да не са само кашите лека нощ ами примерно ако хапва супичка или нещо ей такова. Познавам много мами , на които децата отказват АМ вечер и ги хранят със супички или кремчета или каши различно

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Нямала е проблеми моята дъщеря със смяна на АМ. Около годинката реши да го отказва, а аз реших, че не й харесва марката  Laughing И за две седмици пробвахме какво ли не. Е, остана на кисело мляко, защото не си хареса нищо  Laughing Сега вече дори е на прясно мляко  Peace

Общи условия

Активация на акаунт