А това да ви се е случило

  • 4 157
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
на Вас.
Почти всички от приятелите и роднините на съпругът ми са категорични,че ние сме женени само защото забременях."Иначе нямало да сме съпрузи".,"Бил ме взел заради детето" и подобни коментари. НЕ СЕ ЛЕ ДРАЗНИТЕ! smile3515
 А за сведение преди сватбата със съпругът ми бахме 3г. гаджета. А сега искаме и второ дете, само малко да се устроим и съпругът
 да завърши.
 

# 1
  • BG
  • Мнения: 390
На мен не ми се е случвало, защото забременях 10 месеца след сватбата, но на мои приятелки се е случвало.

# 2
  • Мнения: 8 505
Не ми се е случвало.Оженихме се,когато дребната беше на 7м.
Не съм привърженик на бременните сватби,но въпреки това не бих си позволила подобни изказвания.Всеки сам си решава (с половинката,разбира се) дали и кога да се жени.
Игнорирай всички,които те дразнят и се радвай на семейството си!

# 3
  • Мнения: 6 155
Не, никой от близките  и приятелите ни не си е позволявал подобни коментари. Дори напротив - повечето казваха, че било крайно време да се оженим  Grinning

Не им обръщай внимание. Мисля, че и съпругът ти би трябвало да вземе отношение пред роднините си и да ги сложи на място  Peace

# 4
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Често съм чувала такъв тип коментари по подобен повод  ooooh!, но не за мен, а за мои познати....аз не съм се омъжвала Mr. Green....ако го бяхме направили, както забременях след само 3 месеца връзка, предполагам, че и на мен нямаше да ми се размине Joy....
Свиркай си Wink....

# 5
  • Мнения: 15 619
Хич не им се връзвай! З години бяхме заедно, преди да решим да се женим. Още са ми смешни лелките, дето като чуеха, че ще се женя, директно ми поглеждаха корема. Дотолкова са порасли в мисленето си, в това си вярват хорицата, не можеш да ги промениш.

# 6
  • Мнения: 260
Изобщо да не ти пука какво казват хората.Нали вие с мъжа ти се обичате-това е най-важното.В крайна сметка ти да не живееш за хората-живееш за твое удоволствие. txtloves

# 7
  • Мнения: 426
Да ви каже не ми пука. Но понякога се дразня

# 8
  • Мнения: 235
Ей такива разни мнения просташки като чуя и направо .......Тия хора мисленето си не промениха , все е дно гледам стар български филм.
То какво друго ти остава , не можеш да падаш на тяхното ниво  и да се впускаш в словесни атаки , отминавай ги тия мнения с усмивка и тва е

# 9
  • Мнения: 520
Мъжът ми на такива им казваше :
-Писна ми да я чакам и затова я забремених , че да я принудя Laughing
Гледай си семейството и да не ти пука от разни злобни роднини Peace

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Мъжът ми на такива им казваше :
-Писна ми да я чакам и затова я забремених , че да я принудя Laughing
Гледай си семейството и да не ти пука от разни злобни роднини Peace
Joy Joy Joy
Точно така казвах аз на моя мъж, като разбрах, че съм бременна Twisted Evil.

# 11
  • Мнения: 3 376
Просто ги игнорирай и не им обръщай внимание!!!!И аз се дразня ужасно много когато започнат да ми говорят всички около мен"Ама вие не избързахте ли много да си имате дете,да бяхте поживели още малко..."Сякаш му е работа на някого да се рови в личния живот на хората около него.По това можеш да прецениш и доколко имат или ги нямат първите седем години.... Naughty

# 12
  • Мнения: 234
Изобщо не ги слушай!Луди за връзване!Не си гледат в своето семейство а тръгнали чуждото да коментират!Не си заслужава да се притесняваш за такива неща!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Вярно, че не трябва човек да се впечатлява, но понякога е леко дразнещо.
Сега брат ми ще се жени, а на който се похваля и първият му въпрос е : "Ама тя да не е бременна?". Ами не е бременно момичето, живеят 4 год. заедно и просто са решили да се оженят.

Въобще да не ти пука!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Винаги съм се дразнела от такива хора.Не ми се е случвало,защото твърдо бях решила да не се омъжвам бременна. Но това,което ме притесняваше беше, че при някое скарване скъпия ще се обърне и ще каже :"Ако не беше забременяла нямаше да се оженя за теб." ,а ако се случеше...не знам, щеше да е много тежко.
 Колкото до мнението на другите - пет пари не давам. Да си мисли и говори кой каквото иска. Горе главата и дишай спокойно.Свят широк - хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт