POLYGYNAX????

  • 7 888
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
На някоя от вас изписвали ли са й POLYGYNAX по време на бременността? Това са глобули за валгалищно течение.

# 1
  • Мнения: 3 777
Да, на почти всички майчета ги изписват...
Няма страшно, те са за прочистване на родовите пътища.

# 2
  • Мнения: 819
Цитат на: Slunce
Да, на почти всички майчета ги изписват...
Няма страшно, те са за прочистване на родовите пътища.


Защото в упътването пише че не е желателно да се дава на бременни...Ама то така пише и за НО-ШПА....
Мерси Simple Smile

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Vilione
Цитат на: Slunce
Да, на почти всички майчета ги изписват...
Няма страшно, те са за прочистване на родовите пътища.


Защото в упътването пише че не е желателно да се дава на бременни...Ама то така пише и за НО-ШПА....
Мерси Simple Smile

Дишай спокойно, това го пише на почти всички листовки за да се застраховат.
Аз лично съм ползвала Полижинакс 3 опаковки една след друга преди да родя.

# 4
  • Мнения: 819
Мерси ! Ще си ги ползвам Wink

# 5
  • Мнения: 285
И аз ги ползвах съвсем в края на бременността. Прочистват родовите пътища. Не съм имала наблюдения за някакви лоши последици.

# 6
  • Мнения: 317
И на мен ми ги  бяха изписали в 9 месец...няма проблем!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз съм съвсем в началото на бременността си и ги ползвам, разбира се по предписание на лекар и в по-ограничено количество Grinning
Не се шашкай Laughing

# 8
  • Мнения: 196
И на мен ми бяха изписали, но за съжаление им беше спрян временно вноса и ги замениха с някакви други - вече не помня. Но специално за Полижинакса доктора ме убеди, че е напълно безвреден.

# 9
  • София
  • Мнения: 794
Значи казвате,че е безвреден.И аз много се учудих като прочетох,че не се приемат при бременност и кърмене,а аз кърмя.Мислех си ,че кинеколожката ми не е чула какво и казвам и не съм ги слагала.Чудех се вече какво да правя.Но щом не са вредни при бременност,то значи и при мен не би трябвало да са опасни

# 10
  • Мнения: 596
и на мен ми ги изписаха, в 6ти месец май бях

# 11
  • Мнения: 185
На мен ми го изписаха към средата на бременността. Ползвах 1 опаковка. Но ме беше малко страх заради предупреждението на листовката. Към края на бременността пак ми го изписаха, но не го ползвах...

# 12
  • София
  • Мнения: 794
а на някой да са го изписвали по времв на кърмене?

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз използвах една опаковка докато бях бременна в 9 месец защото получих някакви сърбежи и съм доволна. Няма проблем според мен.

# 14
  • Мнения: 1 800
А на някоя от вас спря ли й течението след използването на Полиджинакс?

Общи условия

Активация на акаунт