За смяна на лекаря, който ти води бременността

  • 653
  • 10
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Запознат ли е някой възможна ли е смяна на доктора, който води бременност по здравна каса? Rolling Eyes и ... ако е възможно каква е процедурата?
На една приятелка ... джипката много и препоръчала акушер-гинеколог и тя се записала при него, но сега вече е на мнение, че не и харесва отношението му и ....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
При мен се получи такова нещо и нямах проблем.В 13г.с. и моята лична лекарка ми препоръча една гинеколожка и аз се записах при нея,но още след втория преглед не бях доволна и реших да я сменя.Обясних на моята лекарка че искам да се запиша при друг лекар и тя ми каза че няма проблем,само ме помоли да изчакам да започне нов месец,за да може да ми издаде ново направление(полага се само едно на месец).И така на следващият месец ми издаде направление и в 20г.с вече се записах при друг лекар.Успех!Мисля че няма да бъде проблем.

# 2
  • Мнения: 1 598
При мен се получи такова нещо и нямах проблем.В 13г.с. и моята лична лекарка ми препоръча една гинеколожка и аз се записах при нея,но още след втория преглед не бях доволна и реших да я сменя.Обясних на моята лекарка че искам да се запиша при друг лекар и тя ми каза че няма проблем,само ме помоли да изчакам да започне нов месец,за да може да ми издаде ново направление(полага се само едно на месец).И така на следващият месец ми издаде направление и в 20г.с вече се записах при друг лекар.Успех!Мисля че няма да бъде проблем.

И при мен се получи същото положение. Трябва да изчака да мине 1 месец от датата когато е взела предишното направление за да може да и дадат ново. Моето джипи малко се намуси,че искам второ, но аз си настоях и казах че ми се полага. Дано да се разберат с джипито. Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Joy Благодаря ви за отговора, момичета  Hug
Още утре ще я зарадвам Simple Smile е ... ще почака 1 месец (защото туку що се е записала при първия...)

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
Смених си лекаря по ЗК през 4 - тия месец. Взех си ново направление от GP - то и се записах там, където исках. На старата гинеколожка не съм обяснявала нищо.

# 5
  • Мнения: 982
Необходимо е само направление от личния лекар.На първия лекар не дадох никакво обяснение.

# 6
  • Мнения: 2 159
и аз си го смених, взех си направление и се записах при нова, на стария само казах че повече няма да ходя при него

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А какво става с информацията от прегледите от първия лекар? Тя не е ли необходима по-късно?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Смених си лекаря по ЗК през 4 - тия месец. Взех си ново направление от GP - то и се записах там, където исках. На старата гинеколожка не съм обяснявала нищо.

Абсолютно същото стана и при мен, пак в 4ти месец.  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 630
А какво става с информацията от прегледите от първия лекар? Тя не е ли необходима по-късно?

Нека си поиска бланките.Моята доктор записваше информацията от прегледите и ми даваше копие от бланката.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
При мен се получи такова нещо и нямах проблем.В 13г.с. и моята лична лекарка ми препоръча една гинеколожка и аз се записах при нея,но още след втория преглед не бях доволна и реших да я сменя.Обясних на моята лекарка че искам да се запиша при друг лекар и тя ми каза че няма проблем,само ме помоли да изчакам да започне нов месец,за да може да ми издаде ново направление(полага се само едно на месец).И така на следващият месец ми издаде направление и в 20г.с вече се записах при друг лекар.Успех!Мисля че няма да бъде проблем.
I pri men taka Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт