някой имал ли е такъв проблем

  • 860
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Пиша тук защото искаме 2 бебче... тъкмо мина година и половина след раждането ми с секцио и аз отидох на гинеколог да видя всичко наред ли за да имаме още едно бебе. Да ама гинеколога ми каза че съм имала пак нещо като полип в цервикалния канал или матката не разбрах точно. Имах такъв преди 3 години, който ужасно ме изтормози, защото едва го откриха след 3 години  Shocked Shocked #Crazy
Та тогова го махнаха и проблемите се решиха забременях след 3 месеца.
Сега ми е много притеснено дали всичко не се повтаря, според този лекар сигурно не са го изчистили добре или пък се е образувал нов. Това било разрастване на вътрешната лигавица н аматката. Питах защо става така - нямало отговор. Ще добавя че като ми дойде се влачи по 15 и повече дни по съвсем малко......това не е нормално но дали е това проблема?
Ако някой е имал такова нещо да ми пише защото наистина искаме да си имаме още едно бебе и си мислех че вече е дошло времето пък явно ще чакаме още...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Моя приятелка имаше полип в матката, махнаха й го в клиниката на Щерев с лазер със спинална упойка. После се пази май 3 месеца и скоро след това забременя. Ако потърсиш ще намериш стари теми, аз се сещам поне за две. Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 841
Ами нали ти самата си имала вече такъв проблем и се  е разрешил, какво по-добро да се ръководиш от собствения си опит  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 641
предишния път полипа се виждаше през канала и нямаше съмнение
а сега не се вижда отвън и затова са ми колебанията

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Преди да предприемеш каквото и да било отиди и при друг лекар .  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 353
Защо си пуснала две еднакви теми тук и в проблемно забременяване? newsm78

# 6
  • Мнения: 2 641
ми защото незнам дали мамите четат и двете теми затва

Общи условия

Активация на акаунт